Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ODTÜ'de olaylar

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Oradaki hocalar neyi destekliyor? Tayyip'in okula gelmesinin engellenmesini mi? Bunu mu destekliyor acaba..

Ya da oradaki öğrencilerden kaç kişi destekliyor bu olayları? İstanbul Üniversitesinde binlerce öğrenci vardı, sürekli 30 kişinin çıkardığı olaylardan dolayı okulun ismi televizyonda duyulurdu. Ama öğrencilerin çok büyük çoğunluğu bunlara öfke ve tiksintiyle bakardı "ulan yine ne olaylar çııkaracaklar diye". Başına birşey gelmesin diye ses çıkarmazdı ama.

adam oraya eğitim almya gitmiş, mecbur mu bunların etrafa taş molotof atmasını çekmeye, polisle çatışmasından zarar görmeye.
Sosyal ağlarda paylaş

zerobey said:

üniversitedeki 30 kişi orayı babalarının malı sanmış, okula istemediğimizi sokmayız diye olay çıkarıyor. Bu kadar basit. Üniversite oradaki öğrencilerinmiş!? Hadi lan, devlet orada eğitim yapılsın diye hazineden tonla para ayırıyor, iki serseri de olay çıkararak üniversitenin sahibi olduğunu sanıyor. saçmalığın daniskası...

Allahın zibidisi mahallenin bıçkın abisi gibi kampüsü sahiplenmiş, istemediğini okula sokmamaya çalışıyor.

İÜ. Hukuk fakültesinde okudum, bizde de hiçbir derse girmeyen, bir işte çalışmayan 6-7. senesinde, sürekli açtıkları standlarda takılan profesyonel boş tipler vardı. Eğitimle alakaları olmadığı halde ne gariptir ki hep bunlar "eğitim hakkımız engellenemez, üniversiteler bizimdir" diye sürekli olay çıkarırdı.

yahu bir de uni okudum diyorsunuz. gorusu gectim verilen bilgi bile komple yanlis. bu kadar sığ insanlar olmayin.
Sosyal ağlarda paylaş

lan "0" eğer dediğin gibiyse bile o 30 kişiye 3000 polis,toma o kadar gaz bombası orantısız gücün dik alası,eşşeğin bi tarafına okyanus kaçırmaktır..
ve hala anlamıyorsun ordaki yaralanan o çoçuklar,senin o 3000 polisinden,toma dan,üni bitirdiği şaibeli boşbakanından,özellikle senden daha değerli..
Sosyal ağlarda paylaş

üniversiteler eğitim için kurulan kurumlardır. Devlet hazinesinden bu sebeple kaynak, kadro, demirbaş aktarılır.

Orada eğitim faaliyeti değil de, sırf siyasi görüşün uymuyor, buralar benim topraklarım mantığıyla olay çıkarırsan, polis de girer kampüse, orada eğitim görmeye gelen diğer öğrenciler de zarar görür.

Varsa proteston, çıkarsın kampüsün önüne yaparsın eylemini, olayla ilgisiz kimseye zararın olmaz, tek zararı kendin görürsün.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...