Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şunu izliyorum. Düşüncelerim bu.

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

Darklight1903 said:

ben cok gulmuyorum da, cok agliyorum ya. menopozdaki kadinlar gibi, 3 bolumde bir agliyorum ahahahflkjflksdaj. yalniz chopper cok iyi. en iyisi falan hatta aralarindaki. buna iltifat ettiklerinde altima isiyorum.

abi nerdesin bilmiyorumda, ben daha gerideyim baya 351

hanı normalde ters saklanıyoya duvarın arkasınsa, zombi eoyuncak ayının arkasından kfalarını cıkartırken, tepetaklak ayaklarını cıkarıp kafasını bile dısarı cıkarmadan gördüklerine sasırdığı eyr mesela.
geberiyo insan gülmekten.

robini ilk gemiye aldıklarında lufffyle robinin choppaaaaa takliti yapması

rokettoman'a biniceklerken naminin kocamann cıkınla gelmesi luffynın o ne dedikten sonra, kafasını cevirip cıkına bakıp "ha bumu size yemek getird..." diye tekrar luffye döndüğünde zaten naminin diger tarafında cıkını acıp yemeye baslamıs olmaları.
https://www.youtube.com/watch?v=QDrB7FlWNMU

saymakla bitmiyo abi gercekten iannılmaz komik bi anime.

öbür yandan cok cok cok damar. taa ilk basta, naminin kendi köyünde, kolunu bıcaklayıp sonra caresizlikten eliyle toprağı kazıması luffye defol diey diye falan

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
GlobalLord said:

Gintama cunku fazla Turk bilmez
Magi cunku fazla turk bilmez ve Judaru!
Tonari no Kaibutsu kun cunku bilmezler.
Zetsuen fazla bilinmez.
Btoom ayni sekil.
Codebreakeru yine bilinmez.

Yani Turklerin az bildigi hersey izlenir.

Fairy Tail bence de döver.
Sosyal ağlarda paylaş

ok acmiyorum.

benim ilk ucumde bebop, basilisk, ve gintama var. gintama'da 190'da falanim. biticek diye ara vere vere giditorum. hayatimda hicbi' seye bu kadar gulmedim, aglamadim. hatta aglarken gulup biraz daha agliyorum falan. sacma sapan bi' sey.

mirai nikki baktim birkc bolum, ilginc olabilir o.
mnemosyne izlemistim, devam etmeyi unuttum, bayagi begenmistim ilk bolumu.
bakuman basladim iki uc bolum ama romantik komedi saricak gibi duruyordu biraktim.

one piece kotu degil de, cok guts ya. bi' de luffy'nin abilitt'si cok kotu abi ahahahhsdfjds.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...