Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) (Mangadan spoiler vermek yasaktır)

Walrus

Öne çıkan mesajlar

izlememiş olabilirsin de beklenti her bölüm titanlı maksimum aksiyonsa evet benzer bir durum var. 40-50 sayfalık chapterların baştan aşağı dialogla geçtiği zamanlar var, dialoglar kesip atılsın mı nedir çare yani?

"vaov bölüm süperdi" gibi bir iddiam yok da çok komik başlıktaki patern yani. titan dövüşü oldu mu alkış, olmadı mı yerin dibine sokma. açıklamalı bir eleştiri de yok, haliyle sadece aksiyon isteniyor çıkarımı yapılabiliyor ancak.

ha sonra "dialoglar çıkıyor rpglerden" diye ağlanıyor aynı forumda filan, çok garip cidden. "skipe bas" muhabbeti dönüyor şurada resmen lol.

aha buraya yazıyorum, iki bölüm sonra "vay arkadaş ne bölüm yapmışlar, hep böyle yapsalar" filan mesajları gelecek gene.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

ShadowFury said:

evet ya bölümde kötü bişey yoktu.
hep combat olsun her bölüm aksiyona doyalım isteriz tabi de, bütçe diye bi gerçek var :p
her bölüm aksiyona abanırlarsa sezon sonunu çöp adamlarla çizerler anca.

bütçe olayı değil bu mangasında da böyleydi.

evet te dialog kısmını kısa kesip aksiyon kısmına başlama imkanları vardı bu bölüm, yapmadılar.
pacingi de ona göre ayarlıyorlar belli ki.
Sosyal ağlarda paylaş

amazon hesabımı heklemişler gece, ona kızmıştım, biraz agresif yazdığım doğrudur. :p şimdi hesabı geri aldım, hadi diyeyim ki dialogda karakterlerin duraklamalarını biraz uzun tutmuşlar. :p

çok büyük aksiyon başlıyor zaten gelecek bölüm, sonra 2 bölüm sürer gene. sonra bu sezon başka aksiyon olmaz ama.

çok şeylerin anlatılmasına daha çoooooooook zaman var, o vakit gelene kadar hep gizemli kalacak sorular yani fazla beklentiye girmeyin.

neyse sildim, gerek yok bu başlıkta yazmaya. merakta kalın. :p
Sosyal ağlarda paylaş

Borlach said:

Abovv benim yuzumden tartisma cikmis.

Ben bos bolumdu derken aksiyon yoktu ya da hep aksiyon olsun amaciyla demedim ki, cok fazla bisey anlatilmadi onun icin dedim. Bolum mangada da boyleyse yapacak bisey yok zaten.

Sam doluymus, bize patlamis. :)

Manga okuyan için bayağı dolu bölümdü aslında, ama anlatılmayan şeyleri hep kendi aralarında ima ederek geçiştirdikleri için öyle boş gelmesi normal ^^
Sam'in dediği gibi plot expositionı bi 20-30 bölüm sonra filan vericekler, o zamana kadar hep üstü kapalı anlatılıyor her şey.

@Fin:
1.5 chapter = 1 episode formülünü bozmamaya kararlılar sanırım, o yüzden böyle pacingin sıçtığı bölümler oluyor illa ki.
katlanıcaz mecburen :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...