Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) (Mangadan spoiler vermek yasaktır)

Walrus

Öne çıkan mesajlar

22

gene harika bir bölüm. jenerik değiştiğinden beri anime çoştu, tempo hızlandı, noluyoruz dedirtti.

mikasa vs levi tartışmasını bitirebiliriz herhalde. levi direk inhuman kategorisinde.

gene WTF anı yaşandı. female titan niye gözyaşı döküyor ki.

uykusuz kafayla ürettiğim teori

sanki bana matrix gibi birşeye bağlayacaklar gibi geliyor. aslında hepsi bir oyun yada dark city gibi bir dünya. titanlar yüzünden insanlar wall'ların ötesine fazla gidemiyor zaten. wall'lar çok anormal yapılar. ama eren'in babası bir bug bulmuş, gerçeği keşfetmiş, eren'i titana dönüşebilir hale getiriyor ama bunu titanlarla dövüşsün diye yapmamış olabilir.

babası da herhalde merkezdedir, belki de merkez bu oyunu bitirmek istemiyor, kurulu düzen devam etsin istiyor. o yüzden babasını esir tutuyorlar, baba yok ortada yani. bodrum objective'i çok alakadar. merkez, zaten realistik hava vermek için factionları serbest bırakmış, kumdan kale yaparlar anca diye. human titanlar, oyunu bitirmek istiyorlar. eren'i de kendilerine engel olmaması adına aralarına almak istiyorlar. annie de başarısız olduğu için QQ yaptı işte asdf

erenler merkeze summonlandığına göre, titanlar peşinden gene yardıracaklar diye tahmin ediyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

22

of levi bütün skill'leri arka arkaya bastı, sonra cd'ye girince mecbur tabanvay ehu. şaka bir yana, goal-oriented kumandan her zaman (tu) yang wen-li gurur duyardı.

yalnız hepsi beraber öldürmeye dalsalarmış çok net alırlarmış. çok gereksiz patladı sefer, gelecek bölümde yeni arc bakalım ama kısa sürecek. yalnız armin annie'den şüphelendi de onu mu test ediyor acaba preview'a göre..

Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

22

gene harika bir bölüm. jenerik değiştiğinden beri anime çoştu, tempo hızlandı, noluyoruz dedirtti.

mikasa vs levi tartışmasını bitirebiliriz herhalde. levi direk inhuman kategorisinde.

gene WTF anı yaşandı. female titan niye gözyaşı döküyor ki.

uykusuz kafayla ürettiğim teori

sanki bana matrix gibi birşeye bağlayacaklar gibi geliyor. aslında hepsi bir oyun yada dark city gibi bir dünya. titanlar yüzünden insanlar wall'ların ötesine fazla gidemiyor zaten. wall'lar çok anormal yapılar. ama eren'in babası bir bug bulmuş, gerçeği keşfetmiş, eren'i titana dönüşebilir hale getiriyor ama bunu titanlarla dövüşsün diye yapmamış olabilir.

babası da herhalde merkezdedir, belki de merkez bu oyunu bitirmek istemiyor, kurulu düzen devam etsin istiyor. o yüzden babasını esir tutuyorlar, baba yok ortada yani. bodrum objective'i çok alakadar. merkez, zaten realistik hava vermek için factionları serbest bırakmış, kumdan kale yaparlar anca diye. human titanlar, oyunu bitirmek istiyorlar. eren'i de kendilerine engel olmaması adına aralarına almak istiyorlar. annie de başarısız olduğu için QQ yaptı işte asdf

erenler merkeze summonlandığına göre, titanlar peşinden gene yardıracaklar diye tahmin ediyorum.

Matrix teorisi banada mantıklı geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

22

Çok fenaydı ya, kapıdan geçiş sahnesi feciydi, köylülerin laf atmaları, çocukların bakışı, ölenlerin aileleri filan o ortamı yaşatıcak kadar güzel yapılmıştı, ama en çok kaçarken Petra nın cesedinin arkada bırakıldığı sahne etkiledi ya :'(
Levi'ın bakışı filan lan acaba? dedirtti.
Sam said:

21

http://i3.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/600/387/d84.jpg
http://i2.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/556/789/422.png

Tekrardan anıyoruz...

Annie niye ağladı onu anlamadım ama.
kendisi de çok isteyerek yapmıyor/arkada başkaları var/zorla yaptırdılar/tehdit edildi/şantaj yapıldı/başka çaresi yoktu başarısız olunca cezalandırılıcak filan tarzında bir şeye bağlıycaklar herhalde, veya aslında greater good için eren i yakalaması gerekiyordu başarısız olunca kötü şeyler olucak diye üzüldü falan filan da olabilir.

Ayrıca matrix teorisi saçma geliyo bana. Ortada bir komplo olduğu kesin de Dot Pixis in Trost arcında anlattığı türde politik bi komplo bence. Mutlaka daha derin bir şeyler vardır ama büyük ölçüde politik güç elde etmek için insanları köşeye sıkıştırmaya yönelik bir komplo diye düşünüyorum - ama kontrol altında mı yoksa kontrolden çıkmış mı onu söylemek zor. Ayrıca human-titanlar da bunun parçası mı, yoksa ayrı bir taraf mı o da belli değil.

Sosyal ağlarda paylaş

shadowfury

petra'nın babası da öyle konuşunca bana da bir "MASAKA?!!!" dedirtti hani. :(

annie veya o ekipten başka her kimse, bence o kadar insan öldü ve hedefine ulaşamadı diye ağladı. armin de öyle bağırınca duraklayıp savunmaya geçmişti zaten. mikasa'yı filan da öldürmek için uğraşmadı gene. bence de bir greater good için uğraşıyor veya uğraştığını düşünüyor.

yalnız matrix teorisi tutmaz bence, o kıvamda bir setting buna çok benzeyen ve hala devam eden bir seride (mangasını okumayana büyük spoiler olur diye isim vermiyorum ama okuyan anlamıştır) kullanıldı çünkü. mangaka kesin okuyordur o seriyi, burada öyle birşey kullanmaz herhalde.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...