Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) (Mangadan spoiler vermek yasaktır)

Walrus

Öne çıkan mesajlar

BabacumMostors said:

hikaye şöyle mi bitecek acaba?

titanlar aslında organik mechalarmış, daha doğrusu o şekilde tasarlanmasına rağmen daha sonra tasareımdaki kaçınılmaz bir hata sonucunda şimdiki duruma gelmişler

ben şunu da düşündüm. hatta baya tartışma dönmüştü boyundan kesilince ölmelerinin mantıklı bir açıklaması oluyor. bir çeşit bağlantıyı kesiyorlar sanırım. çünkü normalde human titanlarda, kullanıcı tam boyunda bulunuyor. yani boyundan o şekilde kesilirse, zaten içinde bulunan kullanıcı insan da ölür. armin kılıcını falan sokmuştu hatta, eren'in kola girmişti. normal titanlara ne gibi bir etkisi oluyor onu söylemek şuan mümkün değil tabi.

Sosyal ağlarda paylaş

http://fenglee.com/game/aog/

Oyunu uzun zamandır oynamıyordum, bayağı değiştirmişler.

2 yeni karakter eklemiş, Levi nin speciali çok iyi. Armin i çok az oynadım ama hareketi ne işe yarıyo anlamadım.
Kanca olayı bayağı nerflenmiş, yere kanca atarak hızlanmak yok artık. Ama zıplama ve dodge roll gelmiş(zıplayıp yere kanca atmak ta mümkün ama eskisi kadar hızlı değil)
Binaları bayağı güzelleştirmişler artık üzerlerinde koşabiliyorsun filan ama yine de tuhaf biraz (ama çatı üzerinde kayma filan var çok güzel)
Sosyal ağlarda paylaş

19

amma drama döndü ya.

levi da istersen tüm planı pic edebilirsin diyor resmen ahaha

bölümün yarısı flashbacke gitti ama çok tempolu gidiyordu birkaç bölümdür. en azından sonunu bağladılar böyle birşey planlandığı belliydi zaten. kesip çıkaracaklar sanırım içinde kim varsa

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...