Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HUMBLE THQ BUNDLE (OHAE)

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Batıyorsadan ziyade battı alıcı arıyor ,dedikodular özel yatırım fonuna satılacak diyor ,olmazsa iflas korumaya başvurmaktan ve IP leri satmaktan başka çare görünmüyor zaten.
Humblebundlela nakit toplamaya çalışan br publisher başka hangi durumda olabilirki zaten ?
Edit :O hise senedi linklerini yollamanızın bir faydası yok ,zira hisse senedlerinin şirkete bir faydası yok .Zaten NY borsasından çıkarılma riskiyle karşı karşıya hisse başı fiyat 1 doların altına düşerse.
Darksun said:

Bu firma batıyorsa yazık ya, ben oyunlarını seviyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

ya şu paypalın sadece kredi kartı kabul etmesi çok gıcık ya, ulan bankada hesabım var ben niye bişey alamıyorum arkadaş of of.

10-12 gün önce paypal mail attı artık banka kartlarını kabül ediyoruz diye ama ben işbank bankamatik kartımı tanıtamadım maestro belki sende işe yarar.
Sosyal ağlarda paylaş

batamdan şirket biraz daha satalım demişlerdir.
batmasalar barı coh2 fena gözükmüyo

fena gözükmüyo dediğim aslında baya fena gözüküyo grafik olarak. 2006dan kalma motoru kullanıyolar. hanı 2006da efsaneydı grafikler, şimdide yeterli ama teknik olarak estetik olarak uslup olarak cok eski bir motor. ama yenı mekanıkler falan fena deil gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
2m filan kaldirirlar belki ama borclarinin 2-3 aylik faizi degil o. Adamlarin Total Debt to Total Assets degeri 25 zaten 3 gun once yayinlanan marketwatch raporuna gore.

Suna bakin:

http://i.imgur.com/krF7H.png

Adamlar battilar, satislari cok artmis zaten, daha da artis kurtarmaz. IP'leri satmak da kurtarmaz. Borslar assetlerin 25 kati iste.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
FInans raporlarina biraz daha baktim, adamlar 2009'da batmis 433m$ zatat ederek. Oteki yillarin zarari cok degil kriz doneminde sektorun yasadigi genel zarara gore; 2010 9m$, 2011 130m$. 2012 bir de tekrar batirdiklari yil olmus. 2009'da zarar cirolarinin yarisi ama, kaldirmak zor oyle bir seyi.

Merak edene: http://www.marketwatch.com/investing/stock/THQI
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...