Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

huun said:

az dur neymiş silahla gezmemenin sebebi neymiş?

işgale gelen düşman bizi öldürüp elimizdeki silahlarla ülkeyi ele geçirmesin diye mi?

ya okuduğunu bu kadar anlayamayan bir adam olmadığına eminim.
iyi davran kendine ve bol oksijen al bu aralar.kapalı yerlerde çok kalma.karbonhidrat az ye.protein açısından daha zengin yiyecek gruplarına yönel.
Sosyal ağlarda paylaş

O Sopalı beyinsiz ninja çakması zenciyle beni aynı odaya kapatsınlar sabaha kadar küçük şaplaklarla ağzını burnunu kırayım istiyorum.Carol REİSS CcC.Rick'ten bile psikopat çıktı çok takdir ettim B)-

Carol'u kimse kınamasın en güzelini yaptı.Böyle tiplerin direk kafasına sıkıp geçiceksin başka çıkar yolu yok.Bu beyinsiz ninja çakması kurtların gitmesine izin verdi sanki bu adamlar hiç geri dönmeyecekmiş gibi.Bir tehlike varsa kökünü kazımak en güzel hareket.Rickler yamyam tayfayı öldürürken bu zenci oralarda olsa kesin humanistlik yapıp salmaya kalkardı.

Sosyal ağlarda paylaş

Zenci tam bir D&D monk. ama sopayla dövüşüyor. Ben tekme tokat dalan monk açardım.

Paso flurry of blows filan yardırıyor amca zaten.

Chaotic Neutral/Evilish bir dünyada Lawful good olmak çok zor ama. Parti içinde bile anlaşmazlığa düşüyorsun böyle işte.
Sosyal ağlarda paylaş

askdhakjs üstteki mesaj +rep

Şaka maka umarım ölmüştür yani oradan sağ çıkması daha saçma olacak. Son 2 sezondur öldü ölecek gerilimi var herifin üstünde, çizgi roman spoilerlar sağ olsun... Senaristler de artık "Acaba Glenn bu sezon mu ölsün??" stresinden kurtulmak istemiş olabilir.

Hikayede şu an işlenen pureness vs. survivalism temasına da güzel bir gönderme olur Glenn ölümü. Adam 0 hata, insanlığından taviz vermemiş nadir karakterlerdendi ve yardım eli uzattığı kolpa biri yüzünden gitti (eğer gittiyse tabi).

Sonraki ölenin Carol olacağından korkuyorum Glenn öldüyse :'(

Sosyal ağlarda paylaş

sadece ilk 2 sezonu izleyip bırakmış biri olarak bu sezona daldım.

yapımcılar yürek yemişler herhalde, glenn karakteri tam terminator olmuş, survival instict tavan yapmış diyodum 3. bölümde yediler çekiği.

kurtuldu diyelim, yav he diyip tekrar izlemeyi kesicem.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...