Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Seele said:

KuddusiMavra said:

spoiler

rick bildiğin katil. o kaçan polisi öldürmesi cinayet. seni tanımayan ,seni bilmeyen adam elbette senden kaçacak. neden çekip vuruyorsun arkadaş adamı? senarist neyi amaçladı acaba bu cinayeti işletirken? rick'in artık psikopatlaştığını ya da zaten psikopattı da iyice psikopatlaştığını bize anlatmaya mı çalışıyor? heee, şimdi biri çıkıp "abi zaten zombi filmi, nesine takıyon kafayı bu kadar?" diye sorarsa da önünde saygıyla eğilirim.

herseyin fail. ne senaristi dizi cizgi romandan uyarlama. hatta daha ilk seride bakin rick nasil biri sonra nasil biri olacak diyor cizgi roman yazari.

Series Writing Credits
Charlie Adlard ... (59 episodes, 2010-2014)
Frank Darabont ... (59 episodes, 2010-2014)
Robert Kirkman ... (59 episodes, 2010-2014)
Tony Moore ... (59 episodes, 2010-2014)
Scott M. Gimple ... (10 episodes, 2011-2014)
Angela Kang ... (9 episodes, 2011-2014)
Glen Mazzara ... (8 episodes, 2010-2013)
Evan T. Reilly ... (6 episodes, 2011-2013)
Nichole Beattie ... (5 episodes, 2012-2014)
Seth Hoffman ... (5 episodes, 2013-2014)
Matthew Negrete ... (4 episodes, 2013-2014)
Channing Powell ... (3 episodes, 2013-2014)
David Johnson ... (2 episodes, 2011-2012)
Curtis Gwinn ... (2 episodes, 2013-2014)
Corey Reed ... (2 episodes, 2014)
Charles H. Eglee ... (1 episode, 2010)
Adam Fierro ... (1 episode, 2010)
Jack LoGiudice ... (1 episode, 2010)
Sang Kyu Kim ... (1 episode, 2012)
Frank Renzulli ... (1 episode, 2012)
Ryan C. Coleman ... (1 episode, 2013)
Heather Bellson ... (1 episode, 2014)

Yazar olmaz mı abi, çizgi romandan da uyarlansa, dizinin senaristleri var elbet.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

spoiler

rick bildiğin katil. o kaçan polisi öldürmesi cinayet. seni tanımayan ,seni bilmeyen adam elbette senden kaçacak. neden çekip vuruyorsun arkadaş adamı? senarist neyi amaçladı acaba bu cinayeti işletirken? rick'in artık psikopatlaştığını ya da zaten psikopattı da iyice psikopatlaştığını bize anlatmaya mı çalışıyor? heee, şimdi biri çıkıp "abi zaten zombi filmi, nesine takıyon kafayı bu kadar?" diye sorarsa da önünde saygıyla eğilirim.

takati kalmadı abi adamın böle şeylere artık.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk bölümlerde ne alak tip zirt pirt agliyor deniyordu. ( Hatta cizgi romandacok daha sik agliyodu). Adam herkes gibi degisiyor.

Bi düsünün hastehanede uyaniyorsun. dünyanin anasi bellenmis. kari cocuk ortada yok. onlari buluyorsun tam sevinicen bakiyorsun ki en yakin arkadasin karini düdüklüyor.Oglunu biri vuruyor nerdeyse cocugunu kaybediyorsun. Sonra en yakin arkadasini oglun vuruyor. Karin ölüyor. Cogugun kimin pici oldugu belli degil. Sonra adami niye vurdu dfasdf

Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

KuddusiMavra said:

spoiler

yazmışım işte

ağır saçmalamış

şimdi bu arkadaş yazdığım her şeye zıplayıp
a)trolleyen,
b)laf olsun diye yazan çizen,
c)genelde saçmalayan
bir tip.

Şu yazdıklarına sağlam wot döşeyecektim ama sağolsunlar

Aluriel said:

çizgi romanı takip ediyor musun seele?

Aluriel said:

gören de birebir aynı gidiyor sanacak herşeyi

DA2019 said:

Seele said:

KuddusiMavra said:

spoiler

herseyin fail. ne senaristi dizi cizgi romandan uyarlama. hatta daha ilk seride bakin rick nasil biri sonra nasil biri olacak diyor cizgi roman yazari.

Series Writing Credits
Charlie Adlard ... (59 episodes, 2010-2014)
Frank Darabont ... (59 episodes, 2010-2014)
Robert Kirkman ... (59 episodes, 2010-2014)
Tony Moore ... (59 episodes, 2010-2014)
Scott M. Gimple ... (10 episodes, 2011-2014)
Angela Kang ... (9 episodes, 2011-2014)
Glen Mazzara ... (8 episodes, 2010-2013)
Evan T. Reilly ... (6 episodes, 2011-2013)
Nichole Beattie ... (5 episodes, 2012-2014)
Seth Hoffman ... (5 episodes, 2013-2014)
Matthew Negrete ... (4 episodes, 2013-2014)
Channing Powell ... (3 episodes, 2013-2014)
David Johnson ... (2 episodes, 2011-2012)
Curtis Gwinn ... (2 episodes, 2013-2014)
Corey Reed ... (2 episodes, 2014)
Charles H. Eglee ... (1 episode, 2010)
Adam Fierro ... (1 episode, 2010)
Jack LoGiudice ... (1 episode, 2010)
Sang Kyu Kim ... (1 episode, 2012)
Frank Renzulli ... (1 episode, 2012)
Ryan C. Coleman ... (1 episode, 2013)
Heather Bellson ... (1 episode, 2014)

Yazar olmaz mı abi, çizgi romandan da uyarlansa, dizinin senaristleri var elbet.

gerekeni fazlasıyla yazmışlar.
Sen de bol bol kıvırtmışsın.
Ben de buradan güldüm bol bol.
B)-

Yorma bu kadar bünyeyi bana muhalefet olacaksın diye.
Hayır ne alıp veremediğin var benimle, bir anlasam?
Sosyal ağlarda paylaş

muhalefet degil gercek bu. Sorun senin alt yapin cogu zaman forumun alt yapisina uygun degil. Burda DC Marvel icin kavga edecek adamda var Starwars hastasida hardcore MMO cuda. Bunlardan hangisi sana hitap ediyor. Hayatinda UO oynadin mi mesela. Gündem de yaz orasi siyasi/güncel bir bölüm.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

spoiler

Tabi ki de abi adamın bariz değiştiği gösterilmeye çalışılıyor. Hatta o polisin sonradan yakalanması,kaçması,ölmesi olayı sadece rick build up. Başka bir etkisi olmadı bile hikayeye, bölüme. Sezon başından beri Rick daha cabbar daha soğuk kanlı kararlar vermeye başladı zaten burası açık.

Ha ilerde büyük bir krize dayandırılır mı bilmiyorum. Beth'in ölümü mesela, karakterin kaç bölümlük döt kaldırılması sonrasında gelen bir şeydi. Bütün karakterler bu değişimlerden geçiyor, buna göre de bir şekilde hikayeleri bitiyor veya gelişiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

8

andaval, beyinsiz beth. zerre üzülmedim ona, kaşınınca kaşıdılar. dawn'a yazık oldu esas, kalan polisler de eşkiya olur sonra. hastanedekiler de sağa sola dağılıp ölür. aferin beth, şehirdeki tek istikrarlı yaşam alanının içine ettin. 'kurtardığın' noah da gelecek sezon hamburger olur dışarıda.

Sosyal ağlarda paylaş

bölüm, rick'in yolunu(fıss fıss fıss, PAAT! çaçav bararararara tatatatata kabooom) yolunu izleseler beth ölmeyecek ama siz böyle bunu seçtiniz alın lan gibi dizayn edilmiş geldi bana. çizgi romanı bilmiyorum, beth öyle ölüyordur belki. hani rick leadership'e +1 aldı gibi geldi.

Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

olmasın zaten. ne diyecen?
sinema, dizi film, belgesel, çizgi film arasındaki farkı tartıştığımız bir kompozisyon yazmıyoruz.
benim kolayıma gelir, film derim. sen kanıksamışsınızdır dizi dersin ya da dizi film dersin veya ingilizce manyağı tiplerdensindir tv sery dersin.
yorma beni.
iş çok.

Dizi yerine film denmesine bir itirazım yok da TV sery diyen adam İngilizce manyağından ziyade ortaokul terk gibi geldi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

8

andaval, beyinsiz beth. zerre üzülmedim ona, kaşınınca kaşıdılar. dawn'a yazık oldu esas, kalan polisler de eşkiya olur sonra. hastanedekiler de sağa sola dağılıp ölür. aferin beth, şehirdeki tek istikrarlı yaşam alanının içine ettin. 'kurtardığın' noah da gelecek sezon hamburger olur dışarıda.

Direk gecici zenci kadrosu elemani sdf. Buyuk olan gozu donunce hulka donuyo kiz zenci de artik psikopata bagladi. Onlarin olmesi daha zor gibi. Nine de geri dondu takima yine darly ile sevismezler insallah gerilimini yasatcaklar bize illa

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...