Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Soru

abi dun o piskopat kiz dier kizlara kacmayin silahlanalim derken ellerinden bitanesinde bebek yokmuydu? veya bebekli bi sahne vardi tam hatirlamiyorum

bozdu

abi icine ettiler son bolum ya. bu salak governor un ilk basta herifin kelleyi ucurmasi onun yerine mischonu ucurmamasi cok sacmaydi hadi diyelim rick e daha cok zarar vermek istedigi icin hershelli kestide ulan mischon kacti hic saga sola donup bakmadi ustune ustelik o zombi olayi neydi ya topragin altindan cikti kizi kapti isirdi ve herseyi gectim o kari nasi buldu onlari abi 5dk da :) acaip acaip sacma sahneler koydular hic begenmedim son bolumu insallah ilk sezon gibi toparlarlar bu hapisane olayindan sonra

Sosyal ağlarda paylaş

HotLine said:

bozdu

abi icine ettiler son bolum ya. bu salak governor un ilk basta herifin kelleyi ucurmasi onun yerine mischonu ucurmamasi cok sacmaydi hadi diyelim rick e daha cok zarar vermek istedigi icin hershelli kestide ulan mischon kacti hic saga sola donup bakmadi ustune ustelik o zombi olayi neydi ya topragin altindan cikti kizi kapti isirdi ve herseyi gectim o kari nasi buldu onlari abi 5dk da :) acaip acaip sacma sahneler koydular hic begenmedim son bolumu insallah ilk sezon gibi toparlarlar bu hapisane olayindan sonra

hershel daha çok seviliyor. o yüzden. mişon kaçarken de çatışma vardı. ne ara dönüp mişon kovalayacak. kolay mı. kadının bulması da haritadan. geçen bölümlerden birinde işaretliyordu adam haritada bir yeri. kadın da napıyorsun filan diye soruyordu. aptal değilse düşünür yani. üstüne silah sesleri geliyor. bulması zor değil.

Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

HotLine said:

bozdu

hershel daha çok seviliyor. o yüzden. mişon kaçarken de çatışma vardı. ne ara dönüp mişon kovalayacak. kolay mı. kadının bulması da haritadan. geçen bölümlerden birinde işaretliyordu adam haritada bir yeri. kadın da napıyorsun filan diye soruyordu. aptal değilse düşünür yani. üstüne silah sesleri geliyor. bulması zor değil.

abi kadin o bolgeye yeni gelmis birisi nasil bilsin o haritanin yerini hadi bildi diyelimde ne bilim onu gectm ordaki zombi sahnesi baya sacmaydi mesela en sacma sey cocuk kendi kendine oynuo kadindan 30metre uzakta madem tek basinasin cocugu al yanina yani boyle bi sacmalikmi var ki ztn 1 bolum once cocuga zombi saldirmisti. sacmalik otesi mischon olayinida gectm cok onemli deildi de mesela tank ile saldirdilar bi tutturamadilar bide sozde tanki kullanan adam millitary de gorev fln yapmisti. governorun bu eski triplerine girmesini hic acmiyorum ztn 2 bolumde adam ordu toplayip geldi hapisaneye kadar. sacmaladilar abi:))

Sosyal ağlarda paylaş

abicim tank ile ne tutturamaması? adam headshot atmaya çalışmıyor ki? sallıyor içeriye öylesine.

harita olduğu sürece bulabilir kadın. 2-3 gündür dışarda değiller. 3 bölüm geçmiş olabilir ama o arada zaman akıyor.

bir de çocuğu yanlız bırakma konusuna gelince de. governer buraya gelemezler filan dedi. toprak altından çıkacağını nerden bilsin. kimse tahmin edemezdi. çocuk cenabet çıktı. yapcak yok.

Sosyal ağlarda paylaş

Saçma sahneler vardı ama valinin kısa sürede diğerlerini böyle şuursuzca gaza getirmesi bana çok da garip gelmedi. Yani bir kaç senedir yarı aç zombilerden kaçarsan zaten senden geriye pek bir insanlık kalmaz, üzerine karizması yüksek birinin cazibesine kapılmanda bir o kadar kolay olur.

Çocukları geri de bırakmakta öyle. Duvarlar ardında güvendeyken aileymiş gibi davranmak kolay ama götünü kurtarman gerektiğinde de kimse milletin çocuğu falan düşünmez. Dediğim gibi insanlık, vicdan fln yalan bu saatten sonra tek olay hayatta kalabilmek.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...