Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adam premitleri yıkacakmış beyler...

samaella

Öne çıkan mesajlar

din tartışmasına girmek istemiyorum ama selef=selefi salihin yani salih kimseleri ki bu hz muhammed döneminde ki ashabını,arkadaşlarını takip eden cemaatleşmeye verilen addır.mezhep taassupları yoktur.bu vatandaşın böyle konuşması kendini selefi olarak gören insanları enterese etmiyor.Amr bin As ashabdan mısırı fethettiği zaman dahi yıkmamışken,bu dangalak hiç bir şey yapamaz.

şunu da ekliyeyim bir üstteki video da peygamberin 6 yaşında hz ayşe ile evlenip,9 yaşında cinsel ilişkiye girdi iftirası,şia ve mürcie iftirasıdır.bu videolara da itibar etmeyin artık bence
Sosyal ağlarda paylaş

bak seyhim, sana iki cift lafim var. paran vaaae pulun var. emrinde calisan binlerce calisanin var. yakisir mi sana piramitlerle oynamak? ama nasil yakismasin? sen, milyarder, para babasi, buyuk seyh! sen mi daha buyuksun? hayir, ben buyugum. ben. deno usta. dokunma artik piramidime. dokunma misirima. dokunma gelinime. yoksa ben, omrunde bir murloc bile kesmemis olan ben, deno usta, ceker vururum seni. anliyor musun, vururum, ve headshot cektim diye donup arkama bakmam bile.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler pramitlerin altına gelişmiş teknoloji deposu olduğu için amaç pramitleri yıkmak bahanesi ile bu teknolojiyi ele geçirip amerikan emp. bittirmek, ve dünyayı ele geçirmek zaten avrupa burada yaptıkları kazılar ile sanayi devrimi baştattı, batı bunu bildiği için pramitlerin yıkılmasını istemiyor...

diyen biri çıkar mı acaba
Sosyal ağlarda paylaş

yazın Luxor daydım. en büyük en güzel tapınaklar aslında orada. en büyüklerinden biri dağın eteklerinde ve çevresi 10 larca heykelle çevriliymiş. 1900 lerin başında hristiyanlar bizim dine uygun değil diye hepsini yıkmış.

Bu heykellerin dinlerden çektikleri nedir :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...