Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

çok kötü oyunlara denk gelmiyordum ne oldu ya? çok fail bir takıma denk geldim az önce. Karşı tarafta aynı şekilde kötüydü ama bizim takım çok çok daha kötüydü. Örnek vermem gerekirse: bizim base önünden %15 canı var diye adamı kovalamaya başlad 4 kişi. Onların base in oraya arkadaşı bıraktılar, yolda dönerlerken 2 si talan oldu. O sırada alt üst kuleleri yarıyolar felan..

herneyse niye böyle oldu ya.. Oyunun ilk günlerine döndüm sanki.

:(

edit: neyse sonraki oyun düzgün oynandı. Bi süredir dengeli takımlara denk geldiğimden böyle bir komediye şahit olunca, biraz duygusal davranıp ağlamışım :P
Sosyal ağlarda paylaş

Adama soruyorlar niye dotabuff'ı engellediniz, çünkü şu andaki rating sistemi iyi çalışmıyor. Fikir olarak iyi ama uygulaması kötü diyor.

Yani bir kere sürekli söylenenen rating yok olayının saçmalık olduğunu görüyoruz. İkincisi matchmaking sistemi konusunda direkt bir yorum yok.

Sonuç olarak yeni bir ranking sistemi oluşturmayı düşünüyolar ki çok isabetli. Galibiyet/mağlubiyet kill, deat, assit falan bir oyuncunun gerçek değerini vermez çünkü. Ama nasıl bir ranking sistemi olacak, burada ipe sapa gelir bir şey demiyor, lafı dolandırıyor.

Bence biraz bahane etmiş, o içerikten biz para kazanacağız dememek için.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

rapor etmek işe yarıyor mu?

yani kazandığımız oyunu, 2 kişinin 10 dakika afk olması yüzünden kaybediyor hale geldik. Çıktım bende.

rapor işe yaramıyor ben her gün en az 10 rapor yolluyorum açıklama kısmında gabe ve annesi ile ilgili cinsel pozisyonları tartışıyorum hala banlamadılar, okuduklarına inanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:

Densiz said:

rapor etmek işe yarıyor mu?

yani kazandığımız oyunu, 2 kişinin 10 dakika afk olması yüzünden kaybediyor hale geldik. Çıktım bende.

rapor işe yaramıyor ben her gün en az 10 rapor yolluyorum açıklama kısmında gabe ve annesi ile ilgili cinsel pozisyonları tartışıyorum hala banlamadılar, okuduklarına inanmıyorum.

S-H said:

bana sürekli yaptığınız rapor için teşekkür ederiz,gereken yapıldı falan diye mesaj geliyor,ne yaptılar falan bilmiyorum

rapor gayet de işe yarıyor. raporladığınız adam akıllanmış heralde sizin. bakınız bu konu ile ilgili ss'li postum bile var.

Black-ice said:

adam olun ulen

http://i11.photobucket.com/albums/a181/karabuz/agziniburnunu.png
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...