Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:

BlueDreams said:

Misal mid skillsin arka arkaya 3-4 oyun kazanırsan mid skillde High skill'e atıyor seri 2 oyun daha kazanırsan very high'a atıyor.

arka arkaya 4-5 maç kazannıca genellikle 2 tane rus atıyo benim takıma ve oyunu geri çeviremeyecek kadar kötü feedliyorlar

aynen böyle oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

nası inanıyorsunuz bu arka arkaya kazanırsan high skile geçiyorsunuz hikayesine ya. ortada herhangi bi kanıt yok onu geçtim high skile sadece win sayısıyla karar veriliyosa her leaver oyun loss yazılıyor dipten çıkmak imkansız.

Çünkü önceden oyuncuların rankı görülebiliyordu, konsola komut yazarak. Sonradan kaldırdılar fakat rank hala var, sadece sen göremiyorsun. Üstelik bu normal,high, very high şeklinde değil, bildiğin sayıyla ranking. Yani high sadece geniş bir aralık, high'ın dibi var, bir de very high'a yakın kısmı var.

Maç kazandığından rank artıyor, sen seri yapıp bir oyuna girersen ve oyunun seviyesi yüksek değilse bil ki o takımdaki en iyi oyuncusun ya da en iyi 1-2'den birisin. Yani takımı taşımazsan kaybedersin muhtemelen.

Şunu da ekliyim, high falan maçın seviyesi senin değil. Düşük seviyeli bir oyuncu iyi oyuncularla eşleşirse, yüksek seviyeli maç oynayabilir. Tam tersi de mümkün.
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

nası inanıyorsunuz bu arka arkaya kazanırsan high skile geçiyorsunuz hikayesine ya. ortada herhangi bi kanıt yok onu geçtim high skile sadece win sayısıyla karar veriliyosa her leaver oyun loss yazılıyor dipten çıkmak imkansız.

Gerçek çünkü. Leaver oyun ne bu arada nasıl insanlarla oynuyorsunuz siz. Ben rage quit görmeyeli aylar oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

eldar güzel açıklamış, high seviye olduğunu sezdiğin oyunda takımda ters giden birşeyler, eksiklikler varsa bil ki o takıma en iyi oyuncu olarak seni atmış ve senin yapman gereken şeyler var.

Ben genellikle sup oynadığım için very high gamelerde o sorumluluğu çok hissetmiyorum ama high game de takımın hatalarını görünce bu oyun ben carry almalıydım diyorum çünkü takımda daha iyisi yok o işi yapacak. Ya da tam tersi carrysem ve takımda sup'un s i yoksa, bu takımda sup kaldıracak adam yokmuş demek ki oluyor.

Zaten MM de o yüzden fail veriyor, oyuncular iyi kötü ayrılırken sup carry diye ayrılmıyor. Sen şimdi bir takıma 5 tane carry oynayarak kendini-statlarını geliştirmiş oyuncu koy, karşıya normal düzeyde carry bilen ama yanına güzel sup oynayabilen adam koy, 2. takım üstün gelecektir. Tabi bütün bu hesaplara mid oyuncusu da dahil. Adam normalde mid değildir fakat picklerden mide gitmek zorunda kalır. Al sana very high game diye geçen ama tek taraflı gelişmiş bir oyun.

Ha tabi herkes kendini bütün rolleri mükemmel oynuyorum sanar ama aradan sivrildiği daha iyi yaptığı birşey kesin vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

ulam elektrikler gitti 1 gün low priority yedim, tam bitecekken dün akşam gene kesildi 1 gün daha eklendi üzerine.... puansız geçen bir haftasonu :;(

normaldede puan alamiyordun dont worry. gecen geldim baktim benden habersiz oyunlara akmissin. kiskandin direkt ciktim oyundan. beter OL!!
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

samaella said:

ulam elektrikler gitti 1 gün low priority yedim, tam bitecekken dün akşam gene kesildi 1 gün daha eklendi üzerine.... puansız geçen bir haftasonu :;(

normaldede puan alamiyordun dont worry. gecen geldim baktim benden habersiz oyunlara akmissin. kiskandin direkt ciktim oyundan. beter OL!!

http://www.youtube.com/watch?v=hPDkagsl7K0
Sosyal ağlarda paylaş

Hon'dan dota ya geçiyorumda 2 oyun attım 2sinde de benden beter adamlar geldi. Akasha 31-0 filan bitirdi filan. bi kaç sorum olacak

- shop görüntüsünü Armor/weapons combative supportive defansive hon gibi bi hala getirebiliyor muyuz? En azından itemlerin üzerine gelmeden isimleri çıksın. itemlerin az çok adlarını hatırlıyorum görüntüler baya değişmiş seçemiyorum 2 saat.

- Kamerayı heroya kitleme gibi bişi var mı? Hon da oynarken mesela "c" ye basınca heroya kitlenirdi kamera.

shop olayını çözdüm 2. olayı çözemedim :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...