Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

bugüne kadar gördüğüm en gerizekalı komünite toplanmış heralde dota 2'ye

matchmaking'de böyle ise hep, kanser olurum ben. 10. dakkada takımdan 3 kişi çıktı, geriye kalan chaos knight ve ben necrolyte. o da cahil ağzına tükürdüğümün gerizekalısı, pushlayalım diyorum ormana girer, creepe stun atar falan çok fantastikti.

karşı taraf daha gerizekalı 4 kişi 55. dakkaya kadar yıkamadılar. içim daraldı, 12 tane invite var inventoryde, vermiycem kimseye. sonra küfür yemek istemiyorum.

böyle eziyet çekmedim ben, ruslarla lol oynarken bile daha iyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi geçiniz bunları ya.Kendin oyun açmak kadar zevkli değildi hiç biri. Yani statların bir yerde yazıcak ve sen seçiceksin oyuncuları. Rus gördünmü kick fln... İyi oyuncu yakaladınmı takımına alıcaksın . Son saniye quitleri sdasfa özledim valla

Eski sistem,private oyun kurar gibi olucak.Asıl öyle zevkliydi be...
Sosyal ağlarda paylaş

hon'un sistemi buna tercih edilebilir. Ancak dota 2'nin artısı oyuncuların gelişimine daha açık. Hon'da belirli bir aralığa oturup kalıyordun büyük ölçüde.
Dota'da ise, evet dandik adamlar denk geliyor, ama aynı oranda sizden iyiler de denk geliyor. Aynı zamanda hızlı rank atlayabiliyorsun. Bence bu bir tercih meselesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

win streakteydim yine oyun her maç karşıya 5 tane benim gibi adam benim takıma da 4 rus koyuyor istisnasız
4 maç oldu arka arkaya sürekli rus geliyor
allah bin türlü belanı versin valve

Tek girdiğinde ABD doğu oyna. Lag yok bağlantın çok kötü değilse. Çoğuda adam gibi adam konuşuyorlar en azından trollemiyorlar takım oyunu mantığı var. Ruslara göre yada Eu serverıa göre bir 10 kat daha temiz en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...