Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Yahu mm'den istediği herkesin dengeli takım değil mi? Ha diyorsan bilmeyen adamın benim yanımda ne işi var, ben o tür adamı belki 20 oyunda bir ya görüyorum ya görmüyorum. Geldiğinde de illa ki iyi bilen biriyle party kurmuş oluyor. Ki buna rağmen savunduğum bir şey değil.

Ben öyle çok iyi değilim seviye olarak, ancak belki siz daha aşağı seviyedesinizdir, bilmeyen gelme sıklığı daha fazladır.

Flassh said:

mm düzgün çalışıyor diyenler hayatlarında düzgün çalışan mm görmemiş herhalde.

said:
Çünkü karşı takıma ne kadar kötü geliyorsa, senin takımına da o kadar geliyor.

lol mm savunmasına bak hahahah
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

spamlenmiyo ki kapattıktan sonra acman bi sure alıyo o sırada 1 hp ile oluyosun yani yaptıgın sey risk almak. karsındakinin vurus aralıklarını yakalamaya calısıyosun onu yaparken. al dene bakalım yapabilio musun hic kolay bi hareket degil.

risk falan almıyorsun,zaten son vuruşluk hale gelince aç kapa yapıyor ve hp yeniden doluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

1v1 de karsında burst u olmayan adama karsı juke yapabilecegin yerde kullanmak tabi kolay. creeplerin arasında 1 den fazla kisi varken savas ortamında bi kullanmayı dene bakalım.%10 da mı tutuyosun yoksa tam 1 hp yaptıgında range creepin atagı mı carpıyo.

zaten sorun orada 1v1 burst olmayan adam kesemiyor işte.hele sk gibi lifesteal varsa herifte iyice bombok oluyor.dediğin gibi combat içinde zaten yapamıyor onu ağzına sıçarlar adamın saniyesinde ama 1v1 kaldığında saçma sapan bir avantaj sağlıyor.aç kapa cd'si arttırılsa sorun ortadan kalkar bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...