Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yarın önemli bir gün.

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

SirWinstonPee said:

Biraz burnun sürtecek ama şu an bu durum için en elverişli yaşlarda olduğumuz için alt alttan hissedilen bi keyfi oluyo.

Ne biliyim borca giriyosun, uğraşıyosun falan bi şekilde çözülüyo rahata çıkıyosun, bunun ardından kendi milim milim sahip olduğun paranla içeceğin bi duble viski mükemmel.

Ya da patrondan azar yiyip, hırslanman, işi başarman, sonra patronların veya iş arkadaşlarının o gözünün içindeki pırıltı falan yetiyo insana.

Aile olunca hırs yok, hele baba falan varsa anlaşamıyosan bi de alttan alttan sürtüşmeler, kin falan oluyo. En azından dışarıda en kötü kafa göz dalarsın atılırsın ama ailede bu şansın da yok.

Sen de benim gibi ağzı yanmış birine benziyorsun. :)
Sosyal ağlarda paylaş

aileni bunun bir eğitim olduğuna ikna edeceksin

ki "geri döndüğümde bu şirket için daha fazla şey öğrenmiş olarak gelirim" de

ileride aile şirketine döndüğünde yönetim konusunda başka yerlerde değişik şeyler görüp pişmiş adam olmak daha iyi "iş" konusunda farklı şeyler katabileceksin

bunun üzerinden ikna çalışması yap
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Sen de benim gibi ağzı yanmış birine benziyorsun. :)

Yok ya, benim peder asker emeklisi şimdi denizci tekne falan aldık balık falan tutuyo.

Kendim yaşamadım da kız arkadaşım benzer durumda, ister istemez çok dahil oluyorum ailevi durumlara, 2-3 defa evden kaçtı, babası benim sana sağladığım imkanlarla istediğim davranışları sergileyemezsin dedi. Bırak dedim arabanın anahtarını, kendi maaşınla da geçin dedim ama onu da beceremedi çünkü ne kadar mütevazi olsa da hayat standartlarına alışmış.

Sen becerirsin yani erkek için hem daha kolay hem de alacağım maaş falan fena değil.

Baktım benim cüzdan eriyo gidiyo bu süreçte dön dedim sen babanın yanına o yüzden az çok tahmin ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Babacum,

O ata oynadım zaten. Ama ailenin elder tarafında ne hayallerim vardı hayallerim yıkıldı havası hakim.

Demoralize olmamaya çalışıyorum duygusal yaklaşıp.

Hayat benim hayatım, kontrolün de bende olmasını istemek suç değil.

Aileme sırtımı dönmüyorum sonuçta, ben olsam ben de üzülürdüm onun yerine tabi ama daha önce bu yüzden çok hata yaptım, bu sefer biraz soğuk kanlı davranmaya çalışıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

ayrıca şimdi gördüm,

gidebileceksen g.afrikaya git, küçük bir ingiliz sömürgesi gibi düşün

oyle dusunmeyle olmuyor
cok les tiplerle muhatab olursun
kasıntı tipler, kendini bisey sanan pis beyazlar

beyrut olursa guzel aksi halde bence en rahatı ve eglencelisi etiyopya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...