Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yarın önemli bir gün.

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

sipeyskeyk said:

SirWinstonPee said:

Aile ortamı zor. Avantajları olduğu kadar dezavantajı da çok var.

Bence farklı bi yerde çalışırsan, o hissedeceğin özgürlük, kendi başına bişeyler yapıyo olma hissi aile ortamındaki bi kaç konudaki rahatlık veya ekonomik rahatlığından çok çok iyi gelecek.

Tam olarak cevabını aradığım soru bu, biliyor musun?

Özgürlük, kendi kararlarını alabilme, arabayı vurup sikerim diyebilme gibi şeyler acaba aile ortamındaki birkaç konudaki rahatlıktan ve maddi rahatlıktan iyi midir diye düşünüyorum ve denemek istiyorum.

Çok bunaldım çünkü, anti depresan kullanıyorum 1-2 aydır, ufacık şeylere üzülüp takıyorum falan.

Sinirlerim bozuk resmen. Özgürlüğünün kısıtlanması, paranı ben veriyorum o parayla benim istediğim şeyleri yapacaksın tavrı çok bunaltıyor insanı.

sunu dıyebıldım ben :D
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Fistan said:

çalışmak iyi bişey olsaydı üste para vermezlerdi
eheheh

2.5 dan baslarsin yurtdisina gittiginde zaten maas da onemli degil tr den kurtuldugun paha bicilemez
avrupa olmaması da onemli degil bence ust standartlarda yasarsin afrikaya gitsen bile

Sudan, Ethiyopya, Güney Afrika, Lübnan, Ürdün.

abi bu da zor kararmış bu arada. tam "evlenmeden atlattın atlattın" tarzı bir durum :)

güney afrika daha iyi olmaz mı bu durumda?
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

sipeyskeyk said:

SirWinstonPee said:

Bence farklı bi yerde çalışırsan, o hissedeceğin özgürlük, kendi başına bişeyler yapıyo olma hissi aile ortamındaki bi kaç konudaki rahatlık veya ekonomik rahatlığından çok çok iyi gelecek.

Özgürlük, kendi kararlarını alabilme, arabayı vurup sikerim diyebilme gibi şeyler acaba aile ortamındaki birkaç konudaki rahatlıktan ve maddi rahatlıktan iyi midir diye düşünüyorum ve denemek istiyorum.

Çok bunaldım çünkü, anti depresan kullanıyorum 1-2 aydır, ufacık şeylere üzülüp takıyorum falan.

Sinirlerim bozuk resmen. Özgürlüğünün kısıtlanması, paranı ben veriyorum o parayla benim istediğim şeyleri yapacaksın tavrı çok bunaltıyor insanı.

araba alabilsem diyecem de inşallah :D
Sosyal ağlarda paylaş

aile işinin geleceği fazla yoksa ya da babanı emekli edene kadar götürecekse, tek başına idare edecek sağlığı varsa
başvurduğun yerdeki iş de severek yapacağın bir şeyse mantıklı

sadece uzaklaşmak için düşünüyorsan işi beğenmeyip aynı konuma düşmek mantıksız
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

sipeyskeyk said:

SirWinstonPee said:

eheh aynen guzel bir duygu baskasina hesap vermemek falan :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...