Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars: The Force Awakens (2015)

mokoko

Öne çıkan mesajlar

spoiler yememek için başlığa bile girmiyorudum. burdaki mal arkadaş sayesinde 1 spoiler yedim ama neyse. artık rahat rahat girebilirim.

film genel olarak güzel olmuş. ilk saganın bir tekrarı gibiydi. ne kylo ren süpriz oldu ne han nede başka bişey. kylo ren ve finn ölse o zaman süpriz olurdu.
death starın büyüğünü yapmışlar, kylo ezik velet tantrum atıp tepiniyor, birtane daha senin baban şu onun babası şu olayı daha gelecek bariz.
snoke şimdilik dark lord gibi duruyor ama daha büyüğü çıkacak gibi yada darth sidious force ile bir olup bunlara sağdan soldan taktik veriyor olabilir.
bu arada snoke kamoniana benzettim %90 öyle çıkacak birazcıkta voldemorta benzetmişler daha genç kitleye hitap etmek için sanki?
3 sene sonra görüşürüz.

Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

bugün bi daha gittim bu sefer 3D izledim, 3D sinde de bir olay yokmuş bu arada. Neyse pekişmiş oldu. Baya ii ya film.

Bu arada 8. film kaç yılında geliyor 3 senede bir mi yapacaklar 2018 mi?

http://www.imdb.com/title/tt2527336/

Benicio Del Toro dark bir abimizi oynayacakmış 8'de, heyecanlıyız. Harrison Ford'un meşalesini taşıyacağına eminim
Sosyal ağlarda paylaş

Diğer taraftan aslında abrams bize ters köşe yapmış ve filmin süper backstorysi varmış kotor2 tadında falan...

DAHİCE TEORİ

Luke un cedaylıktan vazgeçme sebebi gücün denge araması, kendisi ne kadar ceday eğitirse force da dark side eğitimli birilerini manipüle edip bi sith holocronuyla falan buluşturup güçlü bi sithlord olarak evrene salıyormuş meğersem. O yüzden apprenticelerine mindwipe atıp evrene dağıtmış, en güçlüsünü de snoke u baitleyip ortaya çıkarması için etkilemiş, kylo o yüzden ne yapacağını bilmeyen atarlı bi ergen. Asıl amacı babasını öldürüp dark side a geçmiş izlenimi yaratarak snoke un güvenini kazanmak.

KotOR2 Spoiler

Luke da tıpkı kreia gibi force etkisi olmayan bi evren istiyor, aka TANRIYI ÖLDÜRMEK istiyor ki akıllı varlıklar gerçekten kendi kaderlerini tayin edebilsin. Exile gibi force negative bi örnek yok elinde, o yüzden tüm sith ve ceday bağlantılı force sensitiveleri bi yerde toplayıp nukelayacak, sonra da intihar edip bu fasit daireye bi son verecek.

Kylo snokeun yanına gidince luke un tuzağı ateşlenecek, Mary Sue ve Comic Relief Niggerla birlikte ve tabii ki P O E nun yardımıyla önce kötülük, sonrasında da iyilik evrenden temizlenip pırıl pırıl bi sayfa açılacak

Asdas yazarken eğlendim. Ama bu kadar abartı olmasa da luke un self exile ından bi force balance mevzusu çıkacak kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
http://www.amazon.com/gp/product/ref=pe_348140_160549550_pe_row1_b1/?ASIN=B00WCXL1JW

Bunu aldim simdi. Daha detayli anlatiyor, karakterleri daha iyi isliyormus. Oyle ise soylerim bitirince.

Filmi begendim bu arada ben. Ikinci uclemeden cok daha iyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

tamam da abi, 7. film ile tüm bunlar değişiyor işte.

mesela aby 30'u işledi film, hadi diyelim ki 8 - 9 ile gitti aby 50'ye kadar. o aradaki tüm eu çöp olacak.

atıyorum legacy gibi çok daha sonrasını anlatan dönemleri ise, öncesi değiştiği için belli bir noktada ya da tamamen etkileyen noktalar olacak.

BUNLARA NE OLACAK
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

İlk hafta Düğün Dernek 2'ye geçilen Star Wars mı olur ya.. Bence kimsede o hype oluşmadı, seyredince insanlar güzelmiş iyiymiş dedi ama başta kimse sallamadı bu 3lemeyi. gg.

http://boxofficeturkiye.com/

sallamasyon data'lar gibime geldi.

şayet doğruysa, bu da türk insanının kalitesizliğini bir kez daha gösterir nitelikte bir veri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...