Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Benim Kıza Bir Haller Oldu #2

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

said:
Yüzüme baka baka seni seviyorum diyip bunları yapması koyuyor ama en acı intikamı ben almak istiyorum. Öyle ki birdaha kimksenin duygularıyla oynamamayı öğrensin.

Sağ memesini kesip aşağıdaki adrese yolla:

Ayazağa Kampüsü 34469
Maslak-İSTANBUL
5 No.lu İnşaat Fakültesi Binası

Herkes mutlu olur.
FIN
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

lol

abi 1000 şey yazabilirim.

ama genel olanı şudur abi, etik değerler var ya.
hah onların tümünü çocuğuma "bak bunları ezip geçersen winner olursun" diye öğreticem.
zaten önemli olan da bu değil, stil sahibi bi kötü olucaksın ki tadını çıkart.
hakikaten kötü olun olm.
with style ama.

with style

gider dunyanin en iyi kalpli insani olur. oyle kolay degil bu isler. bir p.c kolay yetismiyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

Aslında beni hiç sevmediğini şimdi daha iyi anlıyorum. Bir ara ilgisini çekmişim ama sonradan o yok olmuş. Bana kitaplarımı geri verirken hayatımda 3 kitabı okumadan yarım bıraktım, ikiside bunlar dedi. Onları ben vermiştim. Ardından çantasından bir kitap çıkardı. Şu an bunu okuyorum ve o kadar sürükleyiciki iyiki başlamışım dedi. Kitabı okumam için bana verdi. Kitabı bugün elime aldığımda bir fotoğrafçının hayat hikayesini anlattığını farkettim. Lanet fahişe...

Abi şu yazıdan sonra ciddi anlamda çocuk olduğunu düşünüyorum. Napıyorsun abi sen? Yok kitabı okumamış yok fotoğrafçının kitabını okuyormuş. Sen hala şu dakikaya kadar bu kıza sormadın mı "NE BOK YİYORDUN SEN O FOTOĞRAFÇIYLA, BUNLAR NE LAN" diye? NApıyorsun abi boynuz hoşuna mı gitti ?

Bir de hala intikam falan demişsin. Çocuksun abi kusura bakma. Malla mal olacak kadar hemde.
Sosyal ağlarda paylaş

hah aferin sacma sacma mesajlar yazıp topluma bir raistlin daha kazandırdınız heheh

nıye bu kadar ciddiye alıyorsunuz abi bu olayları, daha 1-2 ay olmuş. her sevdiğin kız senin için uygun olacak diye bişey yok ki? oluyorsa devam, olmuyorsa gg bu kadar kasmaya gerek yok intikam alcam malcam diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Flameoffear said:

Önceki topakda dedik sana, sen gittin bilimci adamın lafını dinledin. Müstehak olm sana. :D

abi orada da ardeth %100 hatalı dediydim.

ardeth burada da hatalı, burada da yanlış
önceli episode da:
http://forum.paticik.com/read.php?20,6525448,6530864#msg-6530864
Sosyal ağlarda paylaş

kiz kitabin yazarina asik olmus stalkerlik yapmis mesaj atmis telefonlar degismis daha sonra bulusulmus ve sevisilmis. O arada kiz ben ölüyorum taklidi yapiyor. Ama Yazarda kiz cok tekrar sehir disina cikiyor. Kizin umudu keser gibi oluyor yazardan ve bizimkine hafifden göz kirpiyor, agizinin kenarindaki hardali siliyor. Bizimki sonra buraya gelip KIZ DÜZELDI BEYLER 111!!11 diyip tribünlere üclü cektiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...