Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

valla acikcasi benim buradaki dusuncem zaten ureticilerin her ikisi veya en az biri ile baglayici anlasmalar kesin vardir zaten. burda cp2077 bundled ve cp2077 themed urunler ile release de satislari boost edebilirler. en basit sekliyle yorumlamaktir tabii bu ama yine de gecerli bir sebep. ornegin ps4 ciktigi zaman İngiltere'de yasiyordum,  GAME magazasindan aldim konsolu ciktigi hafta, bundle soyleydi; Assassin's Creed: Black Flag, Killzone, Fifa 14 ve ek kol. Fiyati da makuldu donemine gore. Burada ureticilerin disinda retailerlarin da bu tip seyler yaptigini hesaba katmak gerekir. Her turlu win/win, oyun satisini arttirir bence.

Soyle dusunun, ps5 bundle ile hem konsolu hem de son yillarin en cok beklenen oyununu aldiniz. ps5 ile release de oynamaya basladiniz. yilbasindan sonra da cdpr'in aciklamis oldugu "free next-gen patch" geldi, ps5'in donanim avantajlarindan yararlanmaya basladiniz. cok iyi deal. (Turkiye fiyatlari uzerinden dusunmeyin tabii :D)

cdpr bug temizliyoruz ayagina konsol releaselerinin 2-3 gun sonrasina (henuz official degil ama %99.9) cekti oyunun cikisini. tabii oyun beklendigi gibi olursa bunu kimse konusmaz, ancak oyun koca bir flop olur ise buradan cdpr'i yutacak bir canavar cikabilir. oyunlarina guveniyorlar ki bunu goze aldilar, erteleme demek bir yandan ek maliyet demektir cunku.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
2 saat önce, Cokomantis dedi ki:

bu kadar kötü bi trailer olamaz ya. mmh grafik yes dediğin vidyonun çamur kalitesinde olmasını geçtim

çamur olması orijinalden ripleyen sikko gaming sitesinin kanalından izleniyor olması, hiç sorgulamamışsın sen emvidia niye böyle yapsın diye. al az çamurlusu. kızlıelma sana da yakıştıramadım lütfen habercilik ilkelerine uy...

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde GERGE tarafından bu konu kilitlendi
  • tarihinde GERGE tarafından bu konu kilidi kaldırıldı
  • Yeni Oluştur...