Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

değil abi
başlangıç paketini alcaksın xunn un dediği gibi. Diğer gemiler ingame currency ile alınabiliyor olacak.

al geç
unity100 said:

simdi bu oyunun soyle guzel bi paketi, indirimli bi bundlei falan cikarsa haber etseniz biz de alsak olur gibi.

cok karisik dlcli passli oyun isleri artik. bi bakiim crusader kings 2 de ne dlcm var ne cikmis bi aliyim dedim indirimli almaya kalksam 200 euroya denk geliyor soru mu boru mu. bu da oyledir.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

değil abi
başlangıç paketini alcaksın xunn un dediği gibi. Diğer gemiler ingame currency ile alınabiliyor olacak.

al geç
unity100 said:

simdi bu oyunun soyle guzel bi paketi, indirimli bi bundlei falan cikarsa haber etseniz biz de alsak olur gibi.

cok karisik dlcli passli oyun isleri artik. bi bakiim crusader kings 2 de ne dlcm var ne cikmis bi aliyim dedim indirimli almaya kalksam 200 euroya denk geliyor soru mu boru mu. bu da oyledir.

xunn said:
Abi 50 dolarlık paketi al geç, single player ve MMO herşey dahil ve en ucuz paket bu. 10 dolar için yeni yılı beklemeyin 3.0'ı oynayın.

"oni anladim oni" ben. bunlari anladim ben de, soyle bi ara bi promosyonlu paket cikar, bir suru seyi bi seferde temiz hallederiz gibisinden bir felsefel ile yaklastim olaya.

olmaz mi yoksa.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu fiziki olarak oynayıp progress alamadığın için xunn, para basarak progressliyor, oynamış gibi hissediyor. çıkmamış oyunda 3 kere gemi upgrade'i yaptı mesela.

single campaign var Squadron 42 diye ayrı bi oyun yapacaklar ki muhtemelen ilk o çıkacak. MMO versiyonunun ismi Star Citizen. Şu an ikisini ayrı satıyorlar ya da paket alıcaksın işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

geçen sene xunn aldı 30 dolaramı ne
tam o indirim esnasında param yoktu ben alamadım sonra singlela multiyi ayırdılar
1 sene sonra yeniyıl indirimini bekledim, indirim basic paketlere vurmadı :(

daha ucuza olmaz yani şu ankinden

gemileri indiriolar bi

xunn buranın demirbaşlarından. benle karıştırıyorsun sanırım. buraya da yazdım defalarca son sale bu, paketler ayrılıyor diye.
Sosyal ağlarda paylaş

single tek kisi ne demek.

online serverde oyuncularin faaliyetleriyle degisen bir tek persistent worldde oynuyor, AMA diger hicbir oyuncuyla enterakte olmuyor musun.

elite dangerous un single player i gibi mi.

yoksa, bildigimiz single player gibi sadece kendi bilgisayarinda single player oyun formatinda mi oynuyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

iki oyun birden yapıyor adamlar. single player campaign'i de olacak yani nesini anlamadın.

sanirim zor elite dangerous oynamamislara anlatmak bunu...

elite'de oyunu single oynamayi sectigin vakit hala online mmo worldde oynuyorsun. yani tum playerlerin oynadigi evrendesin, ayni serverlerdesin. playerler etrafinda faaliyete devam ediyor.

ama sen playerlerle enterakte olmuyorsun. gormuyorsun, konusmuyorsun (friend vs degilse), oyunda yoklar gibi.

oyle olunca teknik olarak sen aslinda single player oynuyorsun ama oyun dunyasi kendiliginden cok dinamikmis gibi.

eger open play yaparsan, bu sefer bildigin multiplayer oluyor.

.......

bunu soruyorum iste - single player boyle mi.

yoksa, bildigin SADECE KENDI bilgisayarinda gerceklesen bir sey mi.

cok da zor degil aslinda konsept.
Sosyal ağlarda paylaş

unity100 said:

online serverde oyuncularin faaliyetleriyle degisen bir tek persistent worldde oynuyor, AMA diger hicbir oyuncuyla enterakte olmuyor musun.

yoksa, bildigimiz single player gibi sadece kendi bilgisayarinda single player oyun formatinda mi oynuyorsun.

Squadron 42 tamamiyle ayrı bir oyun aynı evrende geçicek. Freelancer ve elite gibi free-roam yok sadece mission bazlı bir hikaye var. Star Citizen full multi olacak ve ayrı bir oyun.
Squadron 42 çıktıktan birkaç ay sonra Star Citizen çıkış yapıcak.
Sosyal ağlarda paylaş

lord_gorthaur said:

unity100 said:

Squadron 42 tamamiyle ayrı bir oyun aynı evrende geçicek. Freelancer ve elite gibi free-roam yok sadece mission bazlı bir hikaye var. Star Citizen full multi olacak ve ayrı bir oyun.
Squadron 42 çıktıktan birkaç ay sonra Star Citizen çıkış yapıcak.

ha yani squadron 42nin multiplayerle ya da persistent game worldle alakasi yok.

mass effect gibi sadece kendi bilgisayarinda olan bir evren.
Sosyal ağlarda paylaş

unity100 said:

abi yani şu sorunun 2 post üstünde açıkladım single player campaign yapıyorlar ayrı oyun squadron 42 diye, single tek kişi ne demek diye soruyon hala (facepalm)

campaign dediğim için elite gibi olmadığı anlamına geliyor olması lazımdı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...