Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

Abi scaling baya silky smooth olmuş, ve diger presentation'da olan dev fps droplar yok.

Ya engine'in omptimizasyonda ilerleme kaydettiler yada bina çok yoktu o yüzden kastırmadı çok. Her şekilde çok sevindim ya, DayZ olmadı şu oyun, 350 kişiyle calısıyorlar ve hissettiriyor kendini.

Maaşım gelsin direkt alıcam birşeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

Kasim'da Anniversary sale oluyor, 1-2 uber rare gemi haric butun gemiler cikiyor markete. Ben galiba verecem cuzdani.

Ingame alinabiliyor hersey evet, ama okkali gemi icin para veya standing grind'dan kurtulmak fena fikir degil gibi.

Hype konusuyor ben degil.
Sosyal ağlarda paylaş

sadece kum fırtınasının, adamın üstünden geçtikten sonra yokolmasına takıldım. onun haricinde ağzım açık izledim scale olaylarını. hala daha inanamıyorum bunun teknik olarak mümkün olabildiğine. kafam basmıyor. hadi 1 tane, hadi 2 tane, HADİ 5 tane dünya yaptın diyelim. oyunun konseptine göre bu dünyalardan zibilyon tane olması gerekiyor. HOW???
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=50Jk-mQ9_pw

Şurda da radar suite'lerin konseptinden bahsetmişler. Combat'a yönelik olmayan, exploration ve scouting'e yönelik gemiler daha uzaktan diğerlerini algılayabilecek anlaşılan. Yakın mesafede de şu anda olduğu gibi pasif radar otomatik algılayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

17sine kadar yildonumu nedeniyle butun gemiler herkez icin ucusa acilmis. Starfarer bakim nasilmis hehe.

Grim HEX istasyonuna ugramayan varsa tavsiye ederim..Pirate olunca waypoint cikiyor bulmasi 1 click, ama pirate degilseniz eski usul astroid beltte aramak gerekiyor. ( ICC Probe waypointinden Yela astroid fielde warplayinca sag tarafa dogru bi 5dk cruise ile bulunuyor)
http://www.youtube.com/watch?v=jxkCqonu3Yo

Criminal statusu dusurmek icinde Kareah'da ki bir terminali hackliyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...