Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

Aynen Suark :)

Yani daha baya zamani var tabi, ama adamlar ciddi detay yapmislar..geminin icindeki cekmeceyi falan acip kapayabiliyorsun..hani baska gemiye board etme olayi neredeyse yapmislar, load time falan da yok..

Kargo gemisinin thrusterlarini vurup iceri zorla board edenlere cekmeceden levyeyi alip fps modunda dayak atarsin hehe.

Buyuk gemilerde kumanda odasi 1den fazla oyuncu kaldiriyor (npc de olabilecekmis), ama onerdikleri sey aslinda baya baya orjinal. 5 pati, ayni gemide search and rescue mission pesinde..baya komik senaryo.

Dun twitchden izledim Test serverda 2.0 explo mission yapiyordu biri, sinyali buldu ugrasti warpladi, astroid field cikti kocaman..kirmizi yanip sonen bir beacon aradi, blip blip sesi geliyor boyle yaklastikca hizlaniyor stereo sekilde..samanlikta igne aramak gibi buldu, meger bir gemi enkazi imis, gemisinden cikti yaya sekilde gitti kutuyu aldi gemisine dondu falan..

Enteresan geldi. Takibe aldim ben valla :)

@bright, tractor beam var sanirim, medium gemilerin bazilarinda, ama cogu gemi daha yapim asamasinda, sadece bir kac tanesi ile uculabiliyor, bir kismi sadece hangarda..digerleri daha konsept vsvs.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten buyuk gemi hantal anladigim kadari ile, ekipteki npc yada player turretlara oturup minik gemilerle ugrasiyor, onerilen bu diye okudum.

Oyuncu =/= gemi.
Oyuncu = avatar.

Anlayis olarak Arma'nin daha action ve uber sci-fi mmo hali gibi geldi bana. Hosuma gitti formul eheh. Bekle simdi 1 yil.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

twitch şeyini paylaşsana izleyek bizde.

Ya çok guzel o detaylar, zaetn benı ceken oyle seyler. immersionı cılgın yapan detaylar onlar.

http://www.twitch.tv/bod699/c/7043180

1h10m den sonrasi. Sey hosuma gitti, objective kabak gibi ortada degil, biraz aramak gerekiyor hehe.

Ondan oncesi de uzayda takilmaca, gemiden cikmaca fps denemece.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...