Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

SC nin scope bile belli degil, ne cikaracaklarini bilmedikleri icin cikaramiyor pezevenkler.

SQ42 release de erteleniyor surekli, SC uzerine baski gelecek diye.

Belirsiz tarihe kadar gemi satip duracaklar, bir kac sistemli sandbox ciksa en azindan ordan oraya ucar milleti harraslariz, tek beklentim bu.

Edit: Misal, Security station'a gelenleri farmladik iki gun once bir kac kisi ile. Bunun gibi 4 - 5 tane choke point olsa, keyifle oynanir.

Eve'de yillarca bubble camp yapmaktan bir farki yok sonucta.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha evet, Lore Makers ekibinin cikardigi icerik ama o. Robert surekli gobek attigi icin feature lists etrafinda, neyin gercekten implement edilecegi, neyin sadece lore olarak kalip arka alanda hikaye olacagini artik kestiremiyor kimse.

Neyse, ben ne biliyorum ki.

Versinler bi sandbox en az iki sistemli, cuv cuv gezinelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Neyi merak ediyorsun ki abi, implement edilmiş/edilecek şeylerin gemileri, araçları, questleri vb. mevcut zaten.

Salvage, medical, repair, refuel, rearm, mining, transport, data running, racing, exploration, combat bunlar zaten olan şeyler.

Farming, mining gene konsept gemileri yıllardır olan şeyler.

Outpost kurma ve land sahibi olma beklenen, istenen şeylerdi, onların da konseptleri yakın zamanda eklendi.
Sosyal ağlarda paylaş

Endgame yok abi oyunda. En fazla Vanduul filosuna dalarsın kendi organizasyonunun filosuyla, raid questi benzeri bir şey olur veya iki organizasyon arası savaş olur non-UEE space'de world pvp olarak.

Her türlü aktivite zaten grup büyüklüğüne göre ölçeklenebiliyor. Yani solo gidip Prospector'la mining de yapabilirsin, Orion'la gidip grup olarak da mining yapabilirsin. İki kişi mesela bir kişi Prospector'la mining yaparken diğer kişi raw ore'u transport edebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

ya benim de ümidim öyle sabit bi endgame olmasın, hatta direk endgame kavramı olmasın işte, yaşayalım anasını satim galakside. ama malesef mmo'ların mantığı buna itiyor. oynadığım en özgür oyunlardan biri ultima'ydı, onda bile bi noktadan sonra olay brit köprü bucs den peka mavi kapışmasıydı. bunda da atıyorum başıbüyük gezegeninden yeşil uzaylı menisi farmlayıp bi şeyler craftlayıp pvp dönen bi zone'a gidip kapışmacaya girmek falan olabilir oyunun son noktası lel
Sosyal ağlarda paylaş

abi yok şeye gıcık oldum mesela şimdi. yok adamın ceketi hareket ederken üzerine yapışık gibi hareket ediyomuş, bakın bu yeni teknolojimizde ceketin kenarı hafifçe sallanıyo yapışık değil.

bak eyvallah çok güzel, böyle ince ayrıntılar oyunu oyun yapar falan, bunlara itirazım yok ama hali hazırda aşırı gecikmiş bi oyun olunca, yok yeni gemiydi, yok ceketin kenarı artık hareket ediyordu falan sinir bozuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bi de şu ana kadar izlediğim şeylerde, adamlar her bir elementi bir tool'a bağlamışlar ve sürekli "bu işimizi 674 kat daha hızlandırıyor" diyorlar. bakıyorum, hakikaten işi baya baside indirgemişler, facial animation'da tool kullanıyor perfect çalışıyor, şehir üretiminde 2-3 dakikada kocaman güzel şehirler üretiyorlar, shiplerdeki thrust mekaniklerini yine tool ile otomatik hallediyorlar falan.

ulan her şeyi otomatiğe bağlamışsınız, ne kaldı geriye O_O
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...