Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

portatif nargile ve tavla

Aiko

Öne çıkan mesajlar

dokunmayin, metal masa ile kullanmayin, 2dk icide acip, isinizi bitirip kapayin bi sorun yasamazsiniz. cok isininca teli eriyip yanmaya ve kivilcimlar cikarmaya basliyor. teli tekrar baglayabilirsiniz.
bulabileceginiz yer kapali carsidan cikinca, arka sokaktaki elektrili ivir zivir satan dukkanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Astronom said:

Arkadaşın linklediği nargileden var bende süs gibi duruyor küçük birşey ama çok kullanışlı :) Fazla aroma gerekmiyor bendekinin aroma koyulan kısmı daha küçük dışarıda içtiğim nargileden bile iyi oluyor. Büyükte var kullanmıyorum az kullanıldığından mıdır nedir tadı bozuyor toprakımsı bi tad geliyor yakması bi dert falan bu ufakları öneririm.

Aroma dediğinin tünün olduğunu ümit ediyorum.
Tütüne aroma diyerek nargile konusundaki bilginide yorumladım.
O nargileden bi bok olmaz.
Ufacık lüleyle 15 dakkada tütün yanar. Kömür çekersin 1 saat.

bilgini de, de nin ayrı yazılması lazım
ayrıca paragrafta 2 tane negatif tümleç var türkçede aynı cümle 2 negatiflik yüklemli özne olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Sana bir atasözümüzle cevap veriyorum.

Boş bakkal taşak tartar.

Gramer nazilikle karma whoreluk yapma olayı çok eski kalmadı mı ya? Madalyalarınızı toplayıp duvarınıza asmadınız mı?

forgiver said:

BonePART said:

Astronom said:

Arkadaşın linklediği nargileden var bende süs gibi duruyor küçük birşey ama çok kullanışlı :) Fazla aroma gerekmiyor bendekinin aroma koyulan kısmı daha küçük dışarıda içtiğim nargileden bile iyi oluyor. Büyükte var kullanmıyorum az kullanıldığından mıdır nedir tadı bozuyor toprakımsı bi tad geliyor yakması bi dert falan bu ufakları öneririm.

Aroma dediğinin tünün olduğunu ümit ediyorum.
Tütüne aroma diyerek nargile konusundaki bilginide yorumladım.
O nargileden bi bok olmaz.
Ufacık lüleyle 15 dakkada tütün yanar. Kömür çekersin 1 saat.

bilgini de, de nin ayrı yazılması lazım
ayrıca paragrafta 2 tane negatif tümleç var türkçede aynı cümle 2 negatiflik yüklemli özne olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...