Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CL: Galatasaray - Braga, 2 Ekim Salı 21.45

kiymaliborek

Öne çıkan mesajlar

Bu akşam.. galatasaray'ın artık üzülerekte olsa artık bir avrupa takımı olmadıgını görüceğimiz gece olucak.. Burak delirtir. Ortam gerilir.. galatasaray gol atamadıkca yüklenir,yüklendikçe kaçırır.. Savunma zaafları ve ardından ilk yarı braga'nın tek golüyle sonlanır..

İkinci yarı etkili oynar yine gs bi 15dk.. yine burak saç baş yoldurur.. ve 2.gol gelir bragadan.. Sonlara dogru iyice morali kaçan gs laf olsun diye oynarken bir duran topla 3.gol.

Ben gittim.
Sosyal ağlarda paylaş

Deplasmanda ManU'yu yenebileceğimize / puan alabileceğimize inancım daha çoktu nedense , konsantre oynayıp iyi bir maç çıkaracağımızı biliyordum , nedense bu maça o kadar güvenemiyorum.

Kesin kazanmamız gereken bir maç , pozisyon harcayarak başlarsak , Braha tehlike takım 4-5 kere gelip 2 tane tıklayıp gidebilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

Man. Utd. maçınıda gördükten sonra fatih terimin tecrübe ve motivasyon şeklinide katarsak ayrıyeten takımdaki oyuncuların CL e olan açlıklarını da göz önünde bulundurursak buna ek olarak stad atmosferinide eklersek ben nasıl bir maç çıkacağını düşünemiyorum....

GS bonus kartımıda aldım Man. utd. maçınıda kesin gidicem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...