Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive (Topic #2)

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

f2p fpslerdeki oyuncu kitlesini hileciler ve veletler oluşturur.. Ne seviye vardı ne oyun kalitesi vardır, oyuncu sayısı fazladır ama nerede çokluk orada b.kluk

10 sene sonra grafik için 10$ demek çok kötü bir yorum olmuş, her sene map pack için 20$, season pass için 50$ , day-0 DLC ler için para isteyen, oyundan contentleri kesip DLC olarak satan devlerin olduğu bir devirde çamur at izi kalsın olmuş.

Oyunlarda önemli olan oynanabilirlik bence, grafiğe bakmak ... bilemiyorum, zevkler farklı tabi
Sosyal ağlarda paylaş

counter strike adı olan bir oyunda ne bekliyorsunuz?

-adamı vurdum mu vuramadım mı diye daha oynadığı oyunu anlayamayan oyundan bunun için yardım isteyen ekranın ortasında çıkan mal beyaz X damage marker/indicator mu?
-50 mermi yiyip duvar arkasına geçip full hp ile çatışmaya devam etmeyi mi?
- 40 mm glauncher ,rpgler mi?
- heartbeat sensor mu?
- Aim down shit mi?
- Tepmeyen silahlar mı?
- Konsolize olmuş bir gameplay mi?
- Taktiğe dayalı olmayan shifte bas yardır p90 mouse 1 kır oyun mu?
- Killstreakler mi?
Sosyal ağlarda paylaş

ya sam git lego, o yoksa lego starwars oyna abi ya, bak senin yüzünden osmanı destekleyici şeyler yazmak zorunda kalcam ya ahah. 1999 gameplay olduğu için counter strike bu cs:go ve ben de zaten onun için oynuyorum zaten yoksa ads, kill streak bonusları falan ekleyip cs diye sürselerdi piyasaya o zaman işte valve ayıp ederdi. ha generic military shooter klonu olmayıp tamamen böyle yenilikçi bir şey yapabilseler tamam ona ok derdim, cs2'de falan yaparlar artık onu yetebilirlerse.

40-50 dolar yapsalar şu oyunu ben de nefret ederdim yalnız, direkt grafik DLC'si der almazdım ama BF3 ve COD'ların 1 tane harita pakedinden daha ucuz oyun, hatta bence her yönden tokatladığı CS:Source'dan bile daha ucuz niye öyle bir şey yaptılar bilmiyorum ahdf
Sosyal ağlarda paylaş

OsManiaC said:

counter strike adı olan bir oyunda ne bekliyorsunuz?

-adamı vurdum mu vuramadım mı diye daha oynadığı oyunu anlayamayan oyundan bunun için yardım isteyen ekranın ortasında çıkan mal beyaz X damage marker/indicator mu?
-50 mermi yiyip duvar arkasına geçip full hp ile çatışmaya devam etmeyi mi?
- 40 mm glauncher ,rpgler mi?
- heartbeat sensor mu?
- Aim down shit mi?
- Tepmeyen silahlar mı?
- Konsolize olmuş bir gameplay mi?
- Taktiğe dayalı olmayan shifte bas yardır p90 mouse 1 kır oyun mu?
- Killstreakler mi?

gönderme yapmışsın ne güzel hoş ama...

1) hardcore oynarsan öyle 50 mermi ye saklan fullen çık olayı yok (ki h.core oynamayana garip bakıyorum)
2) hb den saklanma yöntemi var niye sorun olsun?
3) aim down niye shit çok merak ediyorum normalde aim down yapamamak daha shit valla
4) tepmeyen silahlar derken sen recoil hack kullananları diyor olmayasın?
5) c.strike da nasıl taktik yapılır (harbi bilmiyorum dalga geçmek için değil) ya da daha doğrusu, mw serisi ile cs kıyaslanırsa nasıl taktiksek farklılıklar vardır açıklayın öğrenim ltfn? (bf serisine girmiyorum orada taktik ağırlık hepsinden yoğun sanırım)
6) ks ler oyunun eğlencesi ama ks olmayan modlarda da oynama opsiyonu var. yani aslında her keyife göre modu var bu zibidi mw serisinin.

ty.

şimdi topic i okumaya devam edip seneler önce bayıla gebere oynadığım cs i insanlar nasıl aynı heyecanla oynayabiliyorlar anlamaya çalışayım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

bence hiç indirme çünkü mw'yi savunuyorsan cs'ye karşı 5 dk oynayamazsın, direkt rage atarsın bizim servera gelirsen

işte şu kafa çok yanlış, her oyunun seveni hitap ettiği kitle farklıdır. ama bu o oyun diğerine göre kötüdür demek için sebep olamaz.

nasıl bf mw kavgası saçma ise cs ile mw veya bf kavgası da aynı derece saçma olur.

bu 3 oyun fps ok, ama hepsinin playstyle farklı. bu yüzden doğal olarak seveni ve nefret edeni olacaktır.

ben mesela eskiden gerçekten çok severdim quake ile başlayıp halflife, cs, ns diye devam ettim.

ama şu andan itibaren aimdown, sürekli progress fln alışmışım, cs oynamak zevk vermiyor (eski sürümünü fln denedim bir ara ama yok yani)

ha bu şu mu demek? "dworgian lamerdır ne dediğini bilmiyor saçma sapan bir oyuncudur"

yoo ne alakası var sadece farklı bir zevki var işte :)

bu arada rage yapan kişi karşı taraf olur çünkü ben oynadığım hiç bir oyunu futbol takımı fanatiği gibi savunmam "ben seviorum abi" der geçerim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...