Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

game of receps: winter is coming

Sufi

Öne çıkan mesajlar

yani beğendim diycem de biraz ofsaytlı olmuş gibi bu sefer. tayyipi yermekten çok öven bi kapak olmuş bu sefer. winter is coming deyince daha çok akla bu kadar uzun süren bi yazdan sonra kışın gelmesi beklenir falan gibi şeyler geliyor. üstelik yazın varlığını da kabul etmiş oluyorsun. ben tayyipin yerinde olsam bunun orjinal büyüğünü ister tablo bastırıp odama asardım :D
Sosyal ağlarda paylaş

kışın gelmesi iyi birşey değil ki neden olumlu algılansın ? kış geliyor. Sıcaklarda söğüt gölgesinde ölen kaç adam haberi görüyoruz ? Kıs geliyor insanlar sobadan boğularak ölüyor yıllardır. Çünkü götleri donuyor, kapatamıyorlar sobayı akşam, soğuktan ısı düşecek diye havalandıramıyorlar evi. Veya sokakta donuyor insanlar. Kısacası şu kapak iyi birşeyin değil kötü birşeyin geldiğinin habercisi işte. Kış aylarında harcamalar yaz aylarına göre çok daha fazla olur. Isınma sorunu, giyecek sorunu, okullar açık, ulaşım sorunu, hastalık, tedavi, ilaç vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Gecen sene dogalgazli eve ciktik arkadasla, birde zam geldi gecen kis da. Her sabah her aksam dogalgaz saatine bakiyorduk. Ben bi noktadan sonra ha 5m3 ha 10m3 stresinden panikatak oldum shxhxhsjshxbd

Saka bi yana yakit stresi de bi etkendi tabi sdf

Bu yil saate siyah bant cekmeyi planliyorum. Ay sonunda ne girecekse girsin, nasilsa ben her turlu kufredicem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...