Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Thor: The Dark World (2013)

Feamer

Öne çıkan mesajlar

Fin said:

loki,ironman,sabertooth karakterleri mükemmel olmuş marvel orjinali kadar uyumlu hatta bide bunalra zıt thor,storm,wolverine gibi tırtolar var.
yarın gideyim ben üşendim bugüne

hangi sabertooth mükemmel olmuş?
baya tırt sabertooth da.
Thor fena olmamış bunlara karşın. Son ironman de konu olarak tırttı. xmen alayı çöp gibi başka yapımcı şirket alsın şu hakları artık.
Sosyal ağlarda paylaş

izledim

öncelikle beğenmediğimi direkt söyleyerek başlayayım. dövüş sahneleri bana aşırı tırt geldi. özellikle son kavga ne öyle. daha bir man of steel tarzı bir dövüş lazım buna epic olacak bir havaya gireceksin. çok tırt geldi o sahneler.
bir de abi bu asgard büyük müyük paso birileri işgal ediyor, ebesini ağlatıyor kraliçesini öldürüyor vs. bu mu abi büyüklüğü? dünyada savaş oluyor niye kimse yardım göndermiyor beklio sadece thor bizi kurtarsın diye?
sondaki loki sahnesi ne ayak? tmm ölmedi de ne oldu da tahta geçti?

Sosyal ağlarda paylaş

post credit

In the first of two post-credits scene, Volstagg and Sif visit the The Collector and entrust to his care the Aether, commenting that - with the Tesseract already in Asgard - having two Infinity Stones so close together would be dangerous. As they leave, the Collector remarks "one down, five to go." In a second coda, Foster and Thor reunite on Earth.

Sosyal ağlarda paylaş

güzeldi, gene komik ve eğlenceliydi, güldüren sahneler güldürdü bayağı. mekanlar filan gene güzeldi. kötü adamı ve ekibini zayıf buldum sadece. cameo'lar da iyiydi. sonu da çok pis bitti, extra kısmı da heyecanlandırdı. marvel filmleri arasında iyilerden olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...