Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.0.5 patch

kiymaliborek

Öne çıkan mesajlar

emre3877 said:

https://us.battle.net/d3/en/blog/7155884

War Cry - Impunity: Bonus resistance reduced from 50% to 20%.

Benim gear zaten war cry la duruyordu ayakta şimdi alayı çöp oldu

hiçbir şeyin çöp olduğu yok. bi okusaydın şu kısmı da keşke.

said:
we’re going to reduce all damage in Inferno by at least 25%.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The strongest monk defensive skill is One With Everything. We've mentioned it before and it bears repeating - this is something we would like to fix someday, but we're going to take our time. Changes to One With Everything heavily impact existing monk gear. We still plan on addressing this in the future but will do so in a way that does not invalidate the gear monks have invested in.

şunu nasıl yapacaklar acaba saçmalamadan
Sosyal ağlarda paylaş

Ahaha

En kolay şey o be:D diablo 2'deki gibi PvE PvP dmgleri oranlanır olur biter. Mesela bu oran diablo 2'de 1/6'ydı.

Ya da hazır oyunu wow'a benzetmişken Crit Hitlerden daha az dmg almanı sağlayacak bir affix getirirler. Oyuncular bu affixten kasmaya başlar.(Ben bu şekilde olmasını ön görüyorum.)

Asıl merak ettiğim eski Natalya setlerinin PvP'de olup olmayacağı. Düşunsene 3 Disc Regen ile adamlar SS'ten çıkmadan PvP yapıyor olacaklar :D
Sosyal ağlarda paylaş

dediğin gibi 1/6 yaparlarsa dmg olayını bu sefer de combat çok uzun sürmez mi?

yeni affix geleceğini pek sanmıyorum ben açıkçası. ilk opsiyon daha mantıklı duruyor ona kıyasla tabi 1/6 baya dengesiz bi rakam gibi sanki.

life on hit, knocback tarzı efektler de baya sıkıntılı olur gibi geliyor bana bu arada. düşünsene windforce almış dh eline %50 knockbackli. yada 2k loh olan herhangi bi class?
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

ben asıl oyuna pvp eklediklerinde classları nasıl dengeleyeceklerini merak ediyorum. 650k+ critleyebiliyor weapon throw benim dandik gear ile wotb açıkken mesela. %95 mitigation olsa bile 30k+ vurur yani saçma ötesi işler.

Kolayı var. Bi Alo desinler yan departman geliverir hemen.
http://www.warcrafthuntersunion.com/wp-content/uploads/2010/10/gcshoots2.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Turkish tldr version:

-Wizardların barbların %80i aynı birbirinin klonu şeklinde. İnsanlar inferno yapabilmek için kendilerini belli skilleri almaya zorunlu hissediyorlar. Biz de bunun tam tersinin olmasını istiyoruz, patchle hem defansif özellikler daha güçsüz hale getirilecekler hem de moblar şuankinden daha zayıf vuracaklar, dolayısıyla defansif skiller zorunlu hissettirmekten çıkacak. Böylece avusturalyanın gen havuzundan hallice çeşitlilik getirecez size.

-HÖRÖRÖ BEN ZATEN DEFANSİF SKİLL OLMADAN OYNUYORDUM, SENE 2012 BEN ACT 6 FARMLIYORDUM ZATEN hede hödö diyecek insanlara /players x commandini getiriyoruz, alın zorluk seviyesini/loot proportionu kurcalayın istediğiniz gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

warcry/impunity kullanmak zorunda kalmak çok iyi bişey değil ve en azından 800 civarı buffsız fire ve physical resistiniz yoksa buna mecbursunuz şu an. bu gelen dmg nerf ile bu mecburiyeti ortadan kaldırmak amaç zaten. he bence maksimum gereksiz dmg nerf ve iyice bok edecek oyunu orası ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi adamlar sizin istediğinizi yapıyor işte, diğer skilleri cezbedici hale getiriyorlar.

Örnek bile vermişler işte; şu anda DHlerin %0.000000000001inin kullandığı custom engineeringi alıcaksınız, 3 tane turreti yerleştirebileceksiniz, sonra mobları o bölgeye getirip pusu.mp3 eşliğinde çapraz ateşe tutacaksınız diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

dediğin gibi 1/6 yaparlarsa dmg olayını bu sefer de combat çok uzun sürmez mi?

yeni affix geleceğini pek sanmıyorum ben açıkçası. ilk opsiyon daha mantıklı duruyor ona kıyasla tabi 1/6 baya dengesiz bi rakam gibi sanki.

life on hit, knocback tarzı efektler de baya sıkıntılı olur gibi geliyor bana bu arada. düşünsene windforce almış dh eline %50 knockbackli. yada 2k loh olan herhangi bi class?

1/6 örnekti zaten. D2'de buydu dedim. Burada da olacak değil tabii.
Knockback bilmem ne şansını da Iron Maiden'a yapıldığı gibi ekstra düşürürler.
De Natalya'nın legacy seti ne olacak onu söyle sen bana:D 3disc/sec'li bir DH ile karşılaşacak olmanın ihtimali bile geriyor adamı.

Yeni patch gelene kadar paragon kastık kastık. Kasamazsak "playersX" komutuyla patara kütere dövüp loot toplayan adamların çooook gerisinde kalacağız gibi geliyor (Sanki yeterince geride değilmişiz gibi)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...