Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pillars of Eternity

Norak

Öne çıkan mesajlar

dediğim şu 3 sene sonra tahminen istediklerimizi karşılayacak bir oyunu 25$ almak ucuz veya iskontolu bir alış veriş olmuyor onu demek istiyorum, 3 sene sonra alacağın ürünün parasını şimdi peşin veriyorsun çünkü.

ha ben bundan şikayet ediyor muyum? hayır, hatta destekliyorum, niye, bu yapımcılar bu paraları bir yerlerden bulmalılar, bu güne kadar buldukları yerlerin, geliştiricilere yaptıkları baskıları gördükten sonra gelsin bizden alsınlar, piyasa için daha iyi, ve üstelik geri ödeme derdi de yok, sadece işini yapacak, satıp satmama der dide yok, masrafını peşin almış zaten...

gelelim hesap işine 1,5 k toplayalım yaparız dedilerse adamlar, ortalama ticari zekaya göre bu paranın içinde herşey dahil demektir, daha doğrusu, kendi maaşları dahil 2-3 senelik süreçte harcayacakları para bunun içinde olması lazım gelmektedir. ve bu para çalışanlara proje başladığında eğer peşin ödemeyecekse ve yapılan işe göre ve işin bitmesine göre dönem dönem ödeneceğini düşünürsek, bu adamlar paranın belli bir kısmını ellerinde tutmaları gerektiğini düşünüyorum ne azından genelde böyle olur.
Sosyal ağlarda paylaş

iste zaten icinde aslinda diyorum. adamlar diyorlar ki, ilk sene harcamamiz x$, ikinci sene harcamamiz 1.1*x$. toplam 2.1x$ istiyoruz diyorlar, ona gore butcelendirme yapiyorlar.

sen zaten oyunu 2 yil onceden aldigin icin iskontolu aliyorsun teoride. sen 20$ verdin simdi. oyun ciktigi zaman ya 30$'dan satilacak, ya da senin 20$'inin bir bonusu olacak falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Ren said:

yanlız o büyüyü ruha bağlama olayı bildiğin reiatsu lan. rpg dünyası anime mi oluyor???'?

http://www.animecrazy.net/forums/members/u42873/sghruamcien-albums-screenshots-bleach-picture51685-renji-reiatsu.jpg

Yalnız böyle bir settingin oyununu düzgün bir batı tarzı rpg tarzında yapsalar acayip eğlenceli olur. Doğulular söz konusu anime oyunları olunca dövüş oyunları ve dandik mini oyunlarla yetiniyor garip biçimde.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

axedice said:

aktiftablet said:

kickstarterde 20$lık oyuna 100 veren, dev maaşını da vericek durumdadır, 10000 falan sana koymaz bence

Oyun 20 dolar değil, erken destek çıkanlara indirim yapıyorlar. Da geçiyorum orasını ben nerdeyse kiram kadar para verdim. Çünkü adamları seviyorum, yaptıkları projeyi desteklemek istiyorum. Ve o kadar zengin de değilim.

BUNA PARA MI VERİLİR RERÖRE demek istemişsin de, tabii ki verilir. Eğer obsidiana istediğimiz gibi bir oyun yapması için destek vermiyorsan şu hayatta başka neye para vereceksin zaten?

kiram kadar para verdim?
hemde daha çıkmamış, cıkmayabilecek bir oyuna

abi nerelerde çalışıyorsunuz siz ya

DARE YOU ENTER MY MAGICAL REALM?

http://i.imgur.com/fVetP.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...