Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gold Exploit - Kripparian Suspended?

kucuktim

Öne çıkan mesajlar

mevcut düzende çok zengin olmak bu kadar zor mu ki bu kadar ağlıyor herkes.

zaten oyun açılalı 3 gün olmuş, herkes zamanla para biriktirmeye başlayabilecektir herhalde, neden takıldı herkes paraya bu kadar?

herkes bir günde milyoner olayım, 80 olayım, gearı da fulliyim arzusundaysa baya baya yanlış bir oyun türü tercih etmiş gibime geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:
World boss kesiyorum 1.5 silver atıyo 40dk suruyo bi travel 4 silver.

I rest my case

anladım, daha yeni başlıyorum oyuna öğrenme amaçlı sormuştum zaten.

çok fazla real money bağımlısı olmazsak iyi olur, alma sebeplerimden biri de monthly pay olmayışı, çünkü eskisi kadar çok online vaktim olmuyor.

ama mp kadar para verip her ay gidip gold satın almak durumunda kalırsak tatsız olabilir. en azından pvp kısmında çok gold bağımlısı olunmuyorsa yeterli ben ağırlıklı pvp için aldım oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

eger sadece wvw atıcam spvp atıcam diyosan problem yok. ozaman para birikiyo. ama ucundan pve ye dokunucam craft kasıcam kendime biraz gear yapıcam dersen kendini cevirmek imkansıza yakın. diyorum ya dun 5 saat farm yaptım 20 skill alamadım. 0 para kazandım hatta biraz da kaybettim
Sosyal ağlarda paylaş

Qahlel said:

@arkimod
reddit'te gördüydüm bunu. adam cidden bosstan 5-6 sandık düştü diye (open world boss) direkt tüm loot aldıktan sonra silmiş. ticket açmış. ben exploit yapmadım diye.

@Phoenixlin
support'a ortalama günde 20k ticket açılıyormuş. ben 2 gün önce açtım. hala okuduk mesajı gelmedi.

kripp olayı tam saçmalık. eğer banlanılmayacak bir şey ise reklamını yapmanın (ki reklam yapmıyor & sadece oyun oynuyor vs.) nesi suç? hani bizim pazarda ucuz ve süper kaliteli meyve satsalar ve bende bunu çevremdekilere söylesem & polis gelip beni niye tutuklasın?

shop olayından "ana" para kazanma f2p oyunlara özeldir. gw2'de kim karmadan ve de crafttan gold kasarsa suçlu muamelesi yapılıyor. bu kafamı kurcaladı. b2p oyunlarda böyle bir mantık olmaz. olamaz.

@bck
yahu botçulara 72 saat verdiler. illa exploit ile kasma hevesinde olsak bota bırakırdık. botlar yeterince iyi kasıyor. bilmeden etmeden mesaj atmayın troll troll. exploit'in ne olduğunu herkes bilir. herhangi bir exploit yapılmadı.

min-max'çı olmadığınız mesajınızdan belli oluyor. min-max'lamak exploit kullanmak değildir. oyun mekanikleri içerisinde en verimli şekilde oynamaktır. anet bu tür kişileri banlayınca şok oldu herkes.

botları nerden buluyorsun. Bu botcuların amacı ne ? Bence kesinlikle detect eden kodlar var oyunda onların sacmalıgı olabilir bu banlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

Nasıl bir mantık bu ya? "adamı izleyen var, adam popüler biz bunu banlamayalım" YOK DAHA NELER!

eşitlikten yana olacakken, böyle insanları kendimizden üstün görmekte çok komik.

Birde her mesajında ayrı bir kehanette bulunmasan güzel olacak.
Tabi adamların geçmişini araştırdıysan ve ona göre bu şekilde konuşuyorsan lafım yok.

Birde adamların gem satması f2p kafası gibi bir düşünce var fakat başka oyunlardada var bu olay ve adamlar başarmış durumda. Oyunda parası olanlar o parayla aylıklarını bile ödeyebiliyor. Buradaa benzer birşey yapılmaya çalışılmış. $ ile karakter slotu açtırmaya gerek yok, oyun içerisinden gold ile açabiliyorsun veya deluxe ye oyunu upgrade edebiliyorsun.

Tabiki bunlar var diye başarılı olabileceklerinin garantisi yok. Ince bir ayar gerekiyor burada. Oyun ekonomisine zarar gelirde oyuna bir şekilde gold akarsa o fiyatlarda UÇAR. Nede olsa oyuncu alıyor bu gemleri, yine oyuncuya satıyor. Oyuncuların bir kısmı bir bug ile zengin olursa, gem fiyatları çok yüksek olur. Haliyle sen/ben satın alamayız.

ben onların açısından diyorum zaten oyuncu acısından demiyorum..adamlar niyetini belli etti gitti bide baya bi büyük izliyicisi olan adamı banladı..dün izlesydim anlardın millet chatta mavi tisört giymeyin giyenleri banlıyolar diye ta..ak geciyodu baya bi cemkirdi millet iyice tepki aldılar kendi tekerlerine comak soktular yani onu diyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

eger sadece wvw atıcam spvp atıcam diyosan problem yok. ozaman para birikiyo. ama ucundan pve ye dokunucam craft kasıcam kendime biraz gear yapıcam dersen kendini cevirmek imkansıza yakın. diyorum ya dun 5 saat farm yaptım 20 skill alamadım. 0 para kazandım hatta biraz da kaybettim

abi kusura bakma ama sen çok yanlış oynuyosun o zaman bilmiyorum. ben elime geçen bütün itemları salvage ediyorum, quest yaparken yolumdaki malzemeleri topluyorum, canım sıkılınca craft masasına geçiyorum, discovery'ler ile bi güzel craftingimi kasıyorum, fazladan craftlediklerimi de satarak biraz para kazanıyorum. tek seferde discovery + refining ile 75'ten 140'a getirdim artificing'i.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

Sen yazıyorsun "takipçisi olan insanı niye banlıyorsun" diye. Banlayacak tabiki, takipçisi var diye ayrıcalığımı olacak?

off sen baska kafadasın abi sana anlatamıyorum,üstün görme ayrıcalık biraz daha konusursam adam kayırma bilmem neye getircen lafı,bu ülkenin nabzı atıyo sende biraz.. sı.tın niye sıvıyosun diyorum adamlara yani banlama uyanmasın kerizler diyorum yani anladınmı ? olaya dikkat cekmeye calısıyorum ...
Sosyal ağlarda paylaş

anladım şimdi. Dur ozaman hemen gw2 ye mesaj atayım. Çok büyük hata ettiniz, patide başlık açıldı adamın hesabını hemen geri verin diyeyim.

Neyse abi. Sen okafadasın bu kafadasın laflarını daha fazla dinlemek istemiyorum.

Almadığın/oynamadığın oyun, hakkında birşeyler bilmediğin firma hakkında konuşup, sanki biliyormuşçasına geleceğe yönelik tahminlerin rahatsız ettiği için bu mesajları atmıştım.
kolay gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

screwy said:

abi kusura bakma ama sen çok yanlış oynuyosun o zaman bilmiyorum. ben elime geçen bütün itemları salvage ediyorum, quest yaparken yolumdaki malzemeleri topluyorum, canım sıkılınca craft masasına geçiyorum, discovery'ler ile bi güzel craftingimi kasıyorum, fazladan craftlediklerimi de satarak biraz para kazanıyorum. tek seferde discovery + refining ile 75'ten 140'a getirdim artificing'i.

bence 100 saatten az playedin varsa benim kadar farmlamamıssındır ve 200 den yukarı cıkmadıysan trade post olmadan gem i golda cevirip satın almadan onlar bulmanın ne kadar zor oldugunu bilmiyosundur o yuzden gerek yok yani bunu tartısmaya
Sosyal ağlarda paylaş

@ses

alışveriş merkezine gidiyorsun. bir tane herşey 1 lira satan yer görüyorsun. bakıyorsun itemler sana yarıyor. parayı verip alıyorsun bi tane. baktın hiç sorun yok. sonra bakıyorsun 100 liran var. 100 tane şey alıyorsun.

akşama evi polis basıyor. bütün aileni hapse tıkıyor. vay efendim nasıl 1 liraya alırsın diye seni ömür boyu hapse atıyor. dava yok & duruşma yok. bunun mantığını açıkla ben sana mystic forge'u açıklicam söz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...