Jump to content

kucuktim

=o=
 • Mesaj sayısı

  36
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

kucuktim hakkında

 • Rütbe
  kucuktim
 1. kucuktim

  Satılık Wildstar Hesabı

  Satılmıştır.
 2. 2 gün önce aldığım wildstar hesabımı satıyorum. İçinde 5-6 lvl'e kadar 2-3 karakter var, hesap boş sayılır. Bugün itibari ile 27 gün oyun süresi hesap dahilindedir. Satma sebebi illaki sorulacaktır. Kısaca açıklayayım. Wildstar gerçekten güzel bir oyun wow'dan sonra biraz değişiklik isteyenlerin mutlaka denemesini tavsiye ederim. Combat mantığı olarak wow un eksik yanlarını tamamlamış bir oyun (özellikle pvp'de); bütün skiller aim to shoot şeklinde aynı şekilde healler de. (yani rakibi/dostu sadece hedef alarak vurabiliyorsunuz ya da iyileştirebiliyorsunuz). Gw2 ye benzer şekilde dodgelama (yani rakip size bir skill attığında sağa sola atlayarak kaçma) ayrıca çift zıplama şansınız vs. var. Bu özellikler oyunun mobilitesini oldukça artırıyor. Yukarıdaki özellikler oyunu gerek pvp gerekse pve açısından oldukça zorlaştırıyor. Target alıp kilitleyip atış yapma ya da heal atma (iyileştirme) gibi bir olayınız yok. Tera, gw2, wow, aion, rift, lotr online, neverwinter d&d online,tribes,firefall, warhammer online vs. bütün mmo türevlerini oynamış birisi olarak şu ana kadar gördüğüm en skill (yani yetenek) tabanlı kombata sahip oyun diyebilirim. (yeni oyunlardan tera,gw2 vs. sistem tamamiyle hedef alarak vurma üzerine dayalı değil bu oyunlarda (yarı)semi-aim to shoot var diyebiliriz) Cartoony(çizgi karakter) stil oyunları çok severim. (zaten yıllarca wow oynamamın yegane sebeplerinden biri de budur) Bu oyunda grafik tasarım olarak oldukça güzel o cartoony stili tam olarak oturtmuşlar oyun hikayesine ve görseline. Skiller, talent ağaçları, pathler vs. oldukça orjinal ve üzerinde düşünülerek hazırlanmış. Pvp ve pve mantığı olarak wow a oldukça benzer öğeler içeriyor ve gayet tatmin edici gözüken bir oyun. Yüksek lvl lere kadar oynamadığım için sadece gözlemlerimden bazı fikirlerimi paylaşıyorum. Peki bu oyunu bu kadar övdüğüm halde neden satıyorum. (tek amacım satmak değilse :)) Sebep şu ki cartoony stil grafik tasarımını çok sevmeme rağmen bu oyunu oynadıktan sonra karakter tasarımının daha bi (medieval) orta çağ havasında olanını sevdiğimi farkettim. Bu oyunda uzay öğelerini biraz daha ön plana çıkardıkları için atmosfar daha çok bi böyle gelecek ve uzay çağı havasında. robotlar vs. tam olarak anlatamıyorum demek istediğimi. Ben tarz olarak da hiçbir zaman bir star wars hayranı değil de daha bi lord of the rings hayranı olmuşumdur. Bu oyunda daha bi firefall, tribes a benzer uzay çağı zırhları ve silahları bi uzay çağı ambiansı var. Bu da beni çok sarmadığı için oyunu elimden çıkarmak istiyorum. 2 gün önceki alış fiyatım vatandan 91 tl. Makul bir fiyata oyunu elimden çıkarmak istiyorum. (70 tl ye satıyorum) [email protected]
 3. kucuktim

  Avustralya göçmenlik?

  Hort... Şu an avustralya açıklarında bir gemideyim. 24 ünde yüklemeye gireceğiz, kaçsam mı acaba burada ne yapsam :P Mackay - Dalrymple Bay'e yanaşacağız. 1 günde yükleyip atacaklar zaten. O bir günde ne yaptıysam yaptım :D 32 yaşına geldik gerçi bu saatten sonra da kaçılır mı yahu :D Aslında kendi çapımda kalifiye elemanım muhtemelen göçmenlik başvurusu yapsam da kabul alırım. Naval Architect and Marine Engineer olarak geçiyoruz dünya piyasasında, qualified job listte de geçiyor bizim meslek. Yabancı dil zaten iyi falan filan :) neyse daha 3-4 gün var biraz düşüneyim...
 4. kucuktim

  Gold euroya minimum kesinti ile nasıl çevrilir?

  Sadece elimdeki gold u çevirmek için muhtemelen 3 vakte kadar oyunu bırakmam gerekecek. 2-3 item alıp rmahte satmak fikrim de, gold ile ne alıp rmahta satsam onu tam tespit edemedim.
 5. GAH da 200m kadar goldum var. Bunu rmahta satmak istediğimde baya bir kesinti oluyor. Bu goldu minimum kesinti ile paypal a atmak için item alıp onu rmah ta satarak yapmam gerekiyor bu işi ancak tecrübesi olan arkadaşlara danışmak istediğim bunu yapmak için en makul itemler nelerdir. Yani gah dan alıp rmahta satarken anında reel değerinden gidecek sanırım ekonomi dili ile likiditesi yüksek itemler nelerdir. Gemlerde %15+%15 kesinti olduğu için rmahta satarken bişe farketmiyor goldunuzu rmahta satmanız karşısında. Kısacası item flip ederek paramı euroya çevirmek istiyorum ancak , likiditesi yüksek item tavsiyesine ihtiyacım var.
 6. kucuktim

  Gold Exploit - Kripparian Suspended?

  Görünüş itibari ile exploit değil ancak demekki gw2 ekibi bunu oyun dengesini bozucu bir abuse olarak görmüş ki kripp suspend yedi ve an itibari ile hotfix geldi.Yani gw2 ekibinin gözden kaçırdığı birşey, apaçık kendi hataları ve bu şekilde kullanımını planlamadıkları birşey.
 7. An itibari ile bir gold exploiti reklam ettiği için kripparian 72 saat suspend yedi. http://no.twitch.tv/nl_Kripp Genel itibari ile olay şuymuş Buying mats with karma and cooking them then selling the the vendor in mas quanity (pek de exploit gibi gelmedi bana ama daha oyuna yeni başladığım için olabilir) Sonuç itibari ile 72 saat suspend yedi eleman. Edit: Sanırım an itibari ile hotfix geldi.
 8. kucuktim

  GittiGidiyor Scam?

  Arkadaşım 3-4 gün önce benim de başıma aynı şey geldi. hitaf_nacrun adlı satıcıdan almıştım key i güvenilirlik 100 olunca adamın satışına bakmadım meger daha adam yeni wow key satmaya başlamış. Neyse baya bir mesaj trafiginden sonra. Adamla bir türlü anlaşamadık bi de dalga gecer gibi 1 gün boyunca konusuoz ertesi gün bana konu nyedi diye mesaj atıyor ustune. 3 gün tartışıoz ve sanki hergün yeni birisi ile. Adamdan gamekartın scanini falan istedim dedim blizzle gorusucem ama scane ihtiyacım var. Hiç sallamadı beni gittgidiyora mail attım. Durumumu anlatan biz istediginzi dokumanalr için satıcıya maila ttık cevap vermezse haber verin dediler.3-4 gün geçti tabi gg satışı askıya aldı onay işlemini de. Adam bana satışı neden iptal ettiniz diye emsaj attı. Güler misin aglarmısın. Sonra tabi önceden 100 defa anlattıgım şey 101. kez yine anlattım. şu şekilde BANA KULLANILMIŞ GAMCARD KEY SATTIN BİLMEM HATIRLIYOR MUSUN? şeklinde Ondan sonra adam öncesinde efendim biz size yolladıgımız key i daha önce kontrol ettirmiştik sizin hatanız kod sıfır falan diyordu. Dedim bana 2. key yollama ben ugrasmak istemiom bana para iadesi yap dedim ilk başlarda bana 2. bir key yolladı o da kullanılmış.Velhasıl en son bugün adamın attıgı cevapları mesaj attım ggye. Dedim durum bu . Bugün içinde param hesbıma iade oldu. Yalnız durumun benimkine çok benzer geldi acaba aynı satıcıdan mı aldık keyleri onu merak ettim.
 9. kucuktim

  burning legion

  Benim de orda karakter var horde tarafında söyledigin gibi bg queueler çok uzun ancak parti kurup sıraay girersen kısaldıgına dair rivayetler var.
 10. :D Evlensem mi accountu aldığım elemanla :D Yok ya değmez. Soyadımı beğenmiodum değiştirdim desem yiyebilirler de ismi nasıl halletcez. Timuçin Küçük :D
 11. kucuktim

  wowa girememe sorunu

  nasıl :D
 12. Kullanıcı isim ve soyisimleri farklı 2 battle.net hesabı arasında karakter transferi mümkünmüdür. Tabiki kullanıcı emailleri farklı. Yapmak istedigim şu, Zaten bana ait olan bir battle.net hesaba sonradan satın aldıgım ve isim ve soyismi farklı bir başka bir battle.net hesabındaki 2 karakteri taşımak istiyorum.
 13. kucuktim

  Guildwars 2

  Ne zaman çıkıyor bu wow'dan baygınlık gelmişti ...
 14. kucuktim

  Land of Chaos ( LOCO )

  key var mı arkadaslar [email protected]
 15. kucuktim

  Land of Chaos ( LOCO )

  bana da bana da :D [email protected]
×
×
 • Yeni Oluştur...