Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Millet kelle görsün!

reyou

Öne çıkan mesajlar

http://www.haberturk.com/gundem/haber/771980-millet-kelle-gorsun-

said:
Isparta'nın Yalvaç İlçesi'nde evli ve 2 çocuk annesi, 26 yaşındaki Nevin Yıldırım, kendisine zaman zaman silah zoruyla tecavüz eden ve uygunsuz fotoğraflarını yayacağı tehdidinde bulunan 35 yaşındaki Nurettin Gider'i av tüfeğiyle vurduktan sonra başını kesti. Çuval içinde getirdiği Gider'in başını köy meydanına atan Yıldırım, "Arkamdan konuşmayın. Namusumla oynamayın. İşte namusumla oynayanın kellesi" dedi.

edit; daha aciklayici oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Tebrik ediyorum kadını.

Dün taksi ile eve geliyorum, hafif dekolteli bir kadın geliyor karşıdan taksici hatunu kesdi, sonra bana böyle açık açık giyiniyorlar teşhircilik değil mi bu dedi, sonra taciz ediyorlar. Haksız mıyım dedi, evet dedim sonun kadar haksızsın. Sonra neden dedi, oturudm adama izah ettim, insan ve hayvan arasındaki farkdan vs başladım bir.
Sosyal ağlarda paylaş

silah zoruyla tecavüz nasıl oluyor lan. aklıma alkışlarlayaşıyorumdaki bir çıplaklık silah sahnesi geldi.

of ne fenaydı ya

silah zoruyla nasıl oluyor derken, oradaki etmen silah değil ki kaba kuvvet, fiziksel zorlama. silah çekip tecavüz edicem yoksa vururum desen kadın kabul edip üzerine atlamıyor sonuçta. yok bu ülke yaramadı abi bana ne diyorum lan ben.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...