Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AÇILDI

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Pve'de dynamic eventler bende bi süre sonra baş ağrısına sebep oluyor. Gerçi sisteme alışıldıktan sonra böyle bi sorun kalmaz. Ama Pve progress yok zaten. GW2 anca Pvp tutmazsa patlar anca ki o olasılık çok düşük. Her skillin açık traitin olması, bana bi singleplayer oyunu cheat ile oynuyormuşum gibi bi his verdi. Pvp'yi daha pek denemedim. Oyun gayet hazır çıkmış. Tonla özellik var. Bu oyun aylık ücretli olsa bile gene şuanki hype'a erişirdi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

bu oyunda swtor gibi patlarsa varya... ne gülerim..

Oyun yaratılış şekli, dizayn, sistemler, grafikler ve dynamic world/eventler olarak inanılmaz canlı; inanılmaz güzel. Buna kimse kalkıp hayır diyemez. Patlar mı ? Bence bu kadar emek harcanıp güzel yaratılan bir oyun öyle kolay kolay patlamaz. Lakin oyuncu sayısı çok yüksek düzeye gelmezse bunun tek sebebi end game hazırlanırken pve'yi baştan sona es geçmiş olmaları olur.

Oyunun bu niteliklerini beğenip pve konusundaki zayıflığından dolayı burun kıvıran ve almayan çok arkadaşım var. Güçlü bir pve sistemi ile çıkmış olsa çok kısa sürede wowu silip atacak bir oyun olurdu zira hitap ettiği kitleyi inanılmaz anlamda artıracaktı.

Bu konuda iyi bir tercih mi yapmışlar yoksa kötü bir tercih mi yapmışlar en geç 1-2 ay içinde göreceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Patlamaz beles oyun :)

Oyunun karambol savas hissiyati harici kotu yani yok bence ki buda aslinda cook major bir konu.. Pve konusunda eklesinler beni uzmesinler fazla bir seyde istemiyoruz hani duzgun dungeon hepi topu bes kisilik.

Gw2 nin en buyuk basarisi mopa ya cilgin gibi oyuncu akacaktir sayesinde. Ezici bir oyun olamamis olamazda zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...