Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knights of the Old Republic II

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
TSL restored content mod'u gördüm en son, ama şu sıralar oyuna başladım hatta nar shadda dayım.

Lightsaberimi filan yaptım hatta.

TSL restored content modu yüklesem şu anki save imle uygun çalışır mı baştan mı başlamak lazım?O Peragus ve telos chapterlarını oynamak zulüm geliyor da, yoksa baştan da başlarım...
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Adamlardan daha çok SW fanlarına yazık. ShEAttier oyunlara mahkum olacaklar glorius obsidian rpgleri yerine.
of bu mesaji 1.5 ay rotarla gordum ama kimsenin dikkatini cekmemis. burada baltazar arkadasimiz bir adet kelime oyunu yapmis. shit-tier ile EA kelimelerini birlestirip, urettigi sheat kelimesinin shit ile benzer sekilde okunmasindan faydalanmak istemis. ama bir kisi bile tepki vermemis.

bunu 1.5 ay rotarla da olsa gorunce, baltazarin mersin sahillerinde daha fazla yalniz basina icmemesi icin, moralinin yerine gelmesi icin vurgulamak istedim.

iyi forumlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Adam evlenince emekli devlet memuruna bağlamış direk

http://www.duttyartz.com/wp-content/uploads/2009/01/clay.jpg

Ulgio said:

TSL restored content mod'u gördüm en son, ama şu sıralar oyuna başladım hatta nar shadda dayım.

Lightsaberimi filan yaptım hatta.

TSL restored content modu yüklesem şu anki save imle uygun çalışır mı baştan mı başlamak lazım?O Peragus ve telos chapterlarını oynamak zulüm geliyor da, yoksa baştan da başlarım...

Sanırım çalışmıyor, ama tsl için değer oraları baştan oynamak. Zaten ordan bile çıkarılan bi iki muhabbet vardı
Sosyal ağlarda paylaş

Kadın karakter olmam abi, sevmiyorum daha o kadar gelişmedim.
Meetra Surik orjinali bu karakterin, onu da biliyorum.
Double-bladed yapıcam o zaman.Kendimden geçercesine. İLk başta consular/weapon master yapayım dedim ama sonra bırak ya dedim.Mace windu mu yapıcaz yani?

Keşke bunun gibi bir oyun daha gelse de oynasak...
Sosyal ağlarda paylaş

Ulgio said:

Of desene gene 6 saat uğraşıcam :/

Peki jedi-guardian/weapon master yapmak istiyorum.

Duelling (single) mi yoksa double-bladed lightsaber ile çift el mi..

işte gerçek erkek.

guardian / weapon master gitmiştim ben de.

ultra gerçek erkek isen single gidersin. bırak double bladed ya da two handed'ı.

cyan olsun lightsaber rengin.

of tekrar başlicam galiba ilk oyundan.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Kolay bu oyun, powerplay edip son noktaya kadar kasman gerekmiyor. Ne istiyorsan onu sec yani. Bir de Exile EU'de kiz yani, onu da soyleyeyim, kadin karakterle oynayin =)

şu doğru bu arada. eu'ya göre revan erkek, exile kadın. ama uzun soluklu rpg'lerde kadın açamıyorum ben, elim gitmiyor female'a yani.

erkek olacak illa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...