Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sevdiğiniz yerli dizileri internetten yayınlayacak bir oluşuma aylık kaç para verirsiniz?

Feamer

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

10 lirayi gecmem, ama gercekten iyi olmasi lazim. en guncel dizilerin en son bolumleri, eski bolumleri eski sezonlari, eski diziler falan filan.

bu konsept de değil demek istediğim...

nasıl tv kanalları, sıfırdan proje üretiyor, veya diğer kanaldan transfer alıyor, onun gibi...

mesela yeni proje için kickstarter hesabi bir uygulamada olabilir,

örn: gülüşen abi yi şu kadro şu seneresit ile falan tekra çekecez pamuk eller cebe, falan

veya behzatı getirecez, şunlar şunlar olmayacak, şunları yapacaz, beyler uçlanın paraları hesabı

hem bu şekilde belki piyasa, kanaların saçma reyting standartlarından kurtulur, özgün işler yapa bilir

demek istediğim bu, ben bu şekilde algılanır diye fazla açmadım keşke açsaydım, yoksa tv de yayınlanan diziyi, aynen internete para ile sat saçma tabi
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bu "internette her şey bedavaya bulunur" diyenler bana kızlar yurdu ve çarli gibi birkaç eski diziyi bulsun

NO NO NO

bu arada bu "internette her şey iyi diziler bedavaya bulunur" diyenler bana kızlar yurdu ve çarli gibi birkaç eski diziyi bulsun.

işte şimdi oldu.

türk dizisi seyretmek için üstüne para alırım denildi mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
yav said:

MUBİ var işte hergün yeni bir film koyuyor kalitelisinden
son 30 günün filmlerini izleyebiliyorsunuz
ayda 4.99 TL
benzeri girişim düşünen arkadaşlar inceleyebilir case olarak

http://www.youtube.com/watch?v=IuTLBSt5MBM

Buna baktım şimdi, kalite epey iyi ama arşiv bomboş. Yanlış anlamışım ben. Üyelik alıyorum hemen. Çok iyiymiş, her gün yeni film. Güzel filmler hem de, klasikler filan. İyiymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada leyla ile mecnun çoook iyi bi dizi.
tamam türk piyasası %80 dram ajitasyon dalavere kaypaklik içerikli oluyor ama sıdıka, ayrilsak da beraberiz, aslı ile kerem, işler güçler, geniş aile, kaygisizlar, bir kadın bir erkek, tatlı hayat gibi komedileri iyi beceriyoruz.
leyla ile mecnun bambaşka bisi zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...