Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Some Idiot/How Sports Bras Work

yav

Öne çıkan mesajlar

Feamer said:

emanet said:

kaynak var mı?

artislik olsun diye sormuyorum, ben aksini öğrendim hocalardan kitaplardan

tam hatırlamıyorum ya ateş geçitlerinde geçiyor olabilir, veya atinalı metreseler var isminlerini unuttum onlarla ilgili bir yazıda olabilir, lykurgos kanunları kitabında veya önsözünde geçiyor olabilir tam hatırlamıyorum, keza bu kitapları okuyalı 6-7 sene oldu

ama şunu hatırlıyorum, atinalı kadınlar güzelleşmek için koku, kuma, ve makjay kullanırken, spartalı kadınlar hem spor dereceleri yapıp, hemde makyajsız ve güzel kumaşlar olmadan dünyanın en güzel kandınları olabiliyorlar... diye aklımda kalmış

Antik Yunan biri bir kadından güzel diye bahsetmişse o kadın muhtemelen erkeğe benziyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

https://www.cnnturk.com/fotogaleri/spor/olimpiyatlar/2012/08/07/ostapchuk.kazandigina.inanamadi/14803.4/index.html#photoGal soyle kadın sporcuda var ama.

neyse basarı ugruna kendinden neleri feda etmis insanları "eh gozume guzel gozukmuyor boyle olmamalı" diye elestirmek dunyanın en gerizekalı seyi.

bi de o kız memeyi oyle yapsın gelsin ben daha cok begenirim yani. hersey ic guzelligi degil ki arkadas.

bi de spartada kosuyolarmıs 100 metreyi cıplak olarak 1dk da sonra herkes hayran tabi.

Abi zaten gülleciye de faplamasınlar bi zahmet.

Önceki sayfada koyulan sporcuların her biri ideal kadın sınıflamasına girecek kadar güzel mesela, mankenlerin aktrislerin hepsinden daha güzeller resmen - arada istisnalar olabilir-

Ayrıca eminim ki şu gülleci de spor yapmak yerine evde seda sayan filan izleyip göt büyütmüş olsaydı şimdiki halinden çok daha beter olurdu. Evlendirme programlarında böğüren teyzeler gibi bişey olur çıkardı işte(profesyonel olarak spor yapmanın antitezi TV karşısında göt büyütmek değil elbette, ama söz konusu kadının genlerinde varmış bariz. yani spor yapmasa da gürbüz bişey olup çıkardı o, alternatifi yok:P Pek bişey kaybetmemiş o açıdan, hatta büyük ihtimalle kazanmıştır da alternatifini bilemeyeceğimiz için böyle diyoruz eheh)
Gerçi güllecilik sırf kas gücüne odaklı bir spor olduğundan evet, gülleci kadınlar çok uç bir örnek, ona katılıyorum. Ama çoğu spor için spor yapmak=daha fit, daha sağlıklı, daha düzgün fizik eşitliği geçerli, o açıdan sporcular kadınlıklarını kaybediyo demek çok büyük saçmalık.
Sosyal ağlarda paylaş

La Yüksel Aytuğ kim ki ben nasıl bu kadar geniş yankı uyandırdı onu anlamadım. Hayır ona gelene kadar Türkiye'de ne köşe yazarları neler yazıyor.

Kişisel görüşüm ise Sporcu kadınlar 10 numara, hiç lamı cımı yok bu işin, ben almayayım göğüsleri dizinde olan, basık, geniş kalçalı kadınları...
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Kişisel görüşüm ise Sporcu kadınlar 10 numara, hiç lamı cımı yok bu işin, ben almayayım göğüsleri dizinde olan, basık, geniş kalçalı kadınları...

savcılar göreve !

türk kadınına hakaretten 6 aydan 3 yıla kadar hapis yaptırımı uygulansın.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir erkek olarak eşinizi istediğiniz şekilde seçebilirsiniz.
Ancak gördüğünüz her kadının istediğiniz kadın şekline yakın olması gerektiğini düşünmek moronluktur. Olimpiyatlardaki spor açısından gelişkin kadın vücutlarının sizin hormonlarınıza hitap ederek cüzdanınızı hedefleyen popüler kültürün çizdiği kadına bezememesi üzerine burdan yola çıkarak kadın muhabbeti yapmanız da aşağılık bir durum aynı şekilde.

Hitler döneminde tasvir edilen Aryen ırka ait gözükmeyen tüm şişman, kassız ve boysuz erkeklerin aşağılandığını düşünün.

http://s3.e-monsite.com/2011/02/09/10/resize_550_550/aryen.jpg

Yaptığınız şey de böyle bir şey. Şu adamlara benzemeyenlerin erkeklikten uzak olduğunu kabul etmek. Paticik olarak bence yapmamanız lazım bunu hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

:D
karıkız muhabbeti pati'de dönebilir
onun memesi güzel bunun kasesi iyi falan
bizzat katıldığım muhabbetler
ama adamın biri bunu köşesinde yazmış
gelip adamı savunmak, zevkler seksler muhabbetinden değil de düşünsel altyapıda bu tarz fikirleri belirtmek falan pek hoş değil
Sosyal ağlarda paylaş

yuksel aytug gündem için abartmış tabi.

benim anlamdıgım neden sarkık meme ve basenli kadınlar ile hayatları boyu ağır antreaman yapan.başarı odaklı profesyonel sporcu kadınlar karşılaştırılıyor

sanırsın bu ikisinin ortasında dunyada çevremizde hiç fit kadın yok.

madalya güzel olana verilmiyor tabiki.

ama bakıldıgı zaman görüyoruz ki bu kadın sporcuların çoğu güzel değil.bu bi suç mu değil.ama güzel değiller büyük oranda

ha dunyadaki bütün kadınlar güzel de bir tek bu profesyonel sporcular mı çirkin.yo.ama göz önündeler işte millet tartışıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

Feamer said:

Popeye said:

adama malzeme cikmamis iste koca olimpiyatta. plaj voleybolu baslayinca stressini atar.

yalniz hatundan o memeleri beklemiyordum ichi the killerdaki kisa boylu herifi gordugumdeki şoku yasadim.

beyler darılmayın ama o kızda öyle bir meme yok, nasıl yaptığını da zaten başka bir videosun da anlatıyor.

iki sutyen yok, bariz mayo giymis

iki sütyen değil zaten, bikiniyi fazla sıkmış, sıkma sonucu yanlardan taşma oluyor doğal olarak, ayrıca spor giymişken yaptığı gibi omuzları da germiyor, ayrıca o kadar büyükse eğer bir iki kere salanıyor ama göğüslerde hiç bir hareket yok, yandan gösterse anlaşılır zaten ama tilki göstermiyor tabi, belki gösterse ben yanılacam ama googlda beni destekliyor

hehehe böyle yazınca garip oluyor, ama kanmayın böyle numaralara :) bir orta göğüse tav olduz...
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

benim anlamdıgım neden sarkık meme ve basenli kadınlar ile hayatları boyu ağır antreaman yapan.başarı odaklı profesyonel sporcu kadınlar karşılaştırılıyor

ama bakıldıgı zaman görüyoruz ki bu kadın sporcuların çoğu güzel değil.bu bi suç mu değil.ama güzel değiller büyük oranda

ha dunyadaki bütün kadınlar güzel de bir tek bu profesyonel sporcular mı çirkin.yo.ama göz önündeler işte millet tartışıyor

sırf çirkin olsalar neyse
yumuşaklığı, zarifliği olmazsa neyleyim kadının vücudunu ben

herşeyiyle olmaması gereken bir hibrid sporcu kadın
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

Bir erkek olarak eşinizi istediğiniz şekilde seçebilirsiniz.
Ancak gördüğünüz her kadının istediğiniz kadın şekline yakın olması gerektiğini düşünmek moronluktur. Olimpiyatlardaki spor açısından gelişkin kadın vücutlarının sizin hormonlarınıza hitap ederek cüzdanınızı hedefleyen popüler kültürün çizdiği kadına bezememesi üzerine burdan yola çıkarak kadın muhabbeti yapmanız da aşağılık bir durum aynı şekilde.

Hitler döneminde tasvir edilen Aryen ırka ait gözükmeyen tüm şişman, kassız ve boysuz erkeklerin aşağılandığını düşünün.

http://s3.e-monsite.com/2011/02/09/10/resize_550_550/aryen.jpg

Yaptığınız şey de böyle bir şey. Şu adamlara benzemeyenlerin erkeklikten uzak olduğunu kabul etmek. Paticik olarak bence yapmamanız lazım bunu hehe.

http://slacktory.com/wp-content/uploads/2012/01/2-of-10-would-not-bang-6.jpg

http://i2.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/003/445/untitled.jpeg
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

yo bence sporcuların coğu güzel kadın, makyaj, çekim, ve saç hilesi olmadan birde, ama gerçi çoğuda doğu avrupalı tabi:

mesela:

http://www.youtube.com/watch?v=S44-Ls7mC7Y

yükleyen adam baya çalışmış, maden yapmış resmen
Sosyal ağlarda paylaş

hangi veriye dayanarak güzel değil diyorsun ?

olimpiyatlarda yarışan sporcuların çoğu fit değil kaslı, sağlam kas yapısına sahip. fit ayrı kaslı ayrı. mankenlerin vücutları normal. günlük yaşantıyı göze aldığında olunması gereken yapıda çoğu. Bu sporcular devamlı antreman yapıyorlar. Kilolarını koruma gibi bi dertleri yok. Oturdukları zaman "ayy bu öğlen 1 tane çikolata yedim salata yiyim akşama" diye dertleri yok.

güzelliğe gelince. hayır çoğu güzel. çok alışmışsınız 1 saat makyaj yapıp sokağa çıkan, gazetelerde fotoshopun dibine vuran mankenlere, kadınlara yahu. gördüğünüz çoğu sporcu saçını tarayıp çıkıyor oraya. yüzücülerde falan 0 makyaj var. sabah kalktığında neyse öğlen de öyle akşam da. çoğu mankenin makyajsız yüzüne bak kaçacak delik ararsın.

10 tane manken görüp toplumun güzelliğini ona göre belirliyorsunuz esas garip olan o.
Sosyal ağlarda paylaş

mankenlerin güzel olması gerekmiyor ve güzelde değil %80 zaten, elbise askısı görevi görüyorlar,

güzel olanlar ise sayılı, model veya top model sınıfına giriyorlar, kaldı ki onlar bile tartışılır

ha şuna güzel diyorsanız, ben tartışma dışına çıkıyorum

http://www.turkcealtyazi.org/resimler/prs/1080620/l-alessandra-ambrosio-fc3b530d.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

hangi veriye dayanarak güzel değil diyorsun ?

olimpiyatlarda yarışan sporcuların çoğu fit değil kaslı, sağlam kas yapısına sahip. fit ayrı kaslı ayrı. mankenlerin vücutları normal. günlük yaşantıyı göze aldığında olunması gereken yapıda çoğu. Bu sporcular devamlı antreman yapıyorlar. Kilolarını koruma gibi bi dertleri yok. Oturdukları zaman "ayy bu öğlen 1 tane çikolata yedim salata yiyim akşama" diye dertleri yok.

güzelliğe gelince. hayır çoğu güzel. çok alışmışsınız 1 saat makyaj yapıp sokağa çıkan, gazetelerde fotoshopun dibine vuran mankenlere, kadınlara yahu. gördüğünüz çoğu sporcu saçını tarayıp çıkıyor oraya. yüzücülerde falan 0 makyaj var. sabah kalktığında neyse öğlen de öyle akşam da. çoğu mankenin makyajsız yüzüne bak kaçacak delik ararsın.

10 tane manken görüp toplumun güzelliğini ona göre belirliyorsunuz esas garip olan o.

güzellik için veriye gerek yok

çok olimpiyat takip eden biri dğeilim.ama bu 2012 olimpiyatı her spor dalını fulle yakın izledim.hiç birini ismen tanımadıgım içinde dikaktli izledim.

karın kası omuz kası beni ilgilendirmiyor.kot tişort giydiğinde suratına bakar mısınz.bakmazsın.o zaman güzel olduklarını savunmayın

işte tatarın gif veya 1 video veya sharapova koyup bu da mı gol değil dersin evet.ama yüzlerce sporcu izledik yani

mesela kate upton güzel değil.ama millet memesi güzel diye seviyor.güzellik kavramına göre degişir tabi.ben kaslı erkeksi surat seviyorum diyenler için bayan sporcular uygun sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...