Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne, Ne Kadar Eder Başlığı - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

release rünleri charmları vs bir ton ıvırı zıvırı 2. oyundaki her gameplay öğesini oyundan çıkarıp sonra yaratıcı birşey bulamadıkları için patchlerle koymaları vizyonsuzluk yetersizlik çakallık vs başka birşey değil
bişeyler yapıp dlc ile satsalar ona da razıyız artık sıtmaya razı olmak gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Vizyonsuzluk değik bu çakallık. Adamlar gıdım gıdım koyuyor milletin önüne böylece oyun sürekli oynanıyor ve gündemde kalıyor. Şu Diablo 3 konusunda öyle pççe bir politika izlediler ki sürekli her patchte deli gibi değişiklik yapıp sürekli oyuna bağlayarak, ciddi nefret ettim heriflerden.

PVP'de de yine aynını yapacaklar. Bütün gearların fiyatı değişecek, bırakanların çoğu tekrar oyuna dönecek, streamler coşacak, RMAH deli gibi işleyecek vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

6-8 arası mı?

Apple moralini bozmak istemem ama 1 randomu var topu topu oda melee attackers cıkmıs.

ederi 2.2m

kendim kullanıyorum zaten :D

sen set bonusnu belt ve bot'dan al diyordun ya, onlar tamam eldivenle silahım da var hatta, 4 set var. simdi elime skorn alcam güzel olcak. ucuz yollu skorn kovaliyorum suan
Sosyal ağlarda paylaş

Ben benim skornu 2m'e aldıydım. 1250-1300 dps, %175 civarı CD olsun her türlü yeter:) O immortal Boulder Breaker'dan acilen kurtulman şart.
Bilare üşenmede kendine adam gibi bir Hellfire takıvee.

Hoppidik Rapid shot kotu olmasa iyi para ederdi aslında:( 1 slottan kastının soket oldugunu varsayıyor ve legacynın yaklaşık ederinin 40-50 arasında olacağını düşünüyorum:D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...