Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

Eve için farklı topik var zaten burada uzatmaya gerek yok ama ben 2006 da oynuyordum halende oynuyorum o zamanda 15 gün pvp için yeterli iken artık 4-5gün bile yetiyor zaten skill gereksinimleri vs git gide düşüyor. Ama evet gördüğüm en kasıntı pvp kesinlikle eve de var.

Edit: @BioHazarD sen yanlış adama sormuşsun abi demekki. Sorduğun kişi de bir habermiş demek ki oynadığı oyundan.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar öyle yada böyle 2012 de ivmesi en hat safhaya ulaşmış, bir Mod ve bir MMO olduğunu iddaa ettikleri Mod gibi bir oyun; resmen tarih yazdılar.

DayZ'yi şuana kadar 1.411.200 kişi oynamış, WarZ Alpha accountlardan 600k sattığını iddaa ediyor.

WarZ'ye de bir Mod demek mümkün, çünkü War Inc, oyunun zombi modu gibi duruyor.

Ama bu iki mod sayesinde bundan sonra hiç birşey eskisi gibi olmayacak. Ben şuanda tahmin bile edemiyorum, hayal bile edemiyorum kim bilir nece büyük firmalar şuanda takır takır elleri klavyede kodlar yazıyorlar, adam gibi bir Zombi Survive oyunu yapmak için.

Her ne olursa olsun, bu iki modu/oyunu yapanlara da teşekkürü bir borç bilmeliyiz. WarZ, DayZ'nin başarısının bir tesadüf olmadığını gösterdi.

Biz oyuncuların, artık bu tarz oyunlara ilgi duyduğunu, tüm firmalar gördü. 300 milyon dolar harcamadan da 1 milyon account satabileceklerini gördüler.

Bu tarz oyun gerçekten sevdiyseniz, WarZ şuan en mantıklısı. Yarın belki DayZ Standalone en mantıklısı olacak ve belki daha sonra daha mantıklıları ile karşılaşacağız.

Şuan bir Mod daha var. PC bölümüne konusunu açmıştım. Dead Matter, Crysis modu.

Biz oynamaktan zevk aldığımız sürece, onlar yapacaklar.

Özellikle Ultima Online kökenlilerimiz, yıllardır bu tarz oyunların gelmesini bekliyordu. Hep deniyordu ki, alan oynayan olmaz. Alın size alan, oynayan. Şimdi onlar yapsınlar, biz oynamaya devam edelim.

WarZ'nin eksikleri ne kadar olursa olsun, oynanabilirlik açısından DayZ ile birlikte başlayan bu heyecanı, bir adım daha ileri taşımıştır. Bunu da inkar etmeyelim lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

adamların bir şey yapıp yapmadığı da belli değil işin kötüsü. görüldüğü kadarıyla ingame - outgame herşey ripoff. adamlara kredi verebileceğimiz tek nokta dayz den çaldıkları fikri standalone olarak alpha yapmaları.

grafik motoru rezalet. movement rezalet. animasyonlar rezalet. shooter aspecti tam bir rezalet. sesler tam bir rezalet. kombat mekanikleri rezalet. hiçbiri geliştirilmemiş ki bunların. alphada desteklememizdeki sebep bunların geliştirileceğine inanmamızdı. bu konuda en ufak bir gelişme olmadı aylardır bu kadar satışa rağmen.

adamlara fikir için kredi vercem fakat fikirde dayz'e ait? ee adamlara ne konuda kredi vericez? dolandırıcılık yeteneklerinden dolayı mı?
Sosyal ağlarda paylaş

eyv mori

marty bozma ya moralini, çok rare şanlsa düşüyor gerçekten.

ama ben olsam şuna bozardım moralimi... blazer ile chestli ve urbanlı birini misal 1 shot öldürebilmen için göğüsünün üstünden vurman gerek. o açıdan benim uzak mesafeden sevmediğim bir sniper
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...