Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

ustumde silah falan yoksa acaip kafam rahat dolaniyorum.

silahim falan varsa acaip bi kafada oynuyorum tarifi yok. 3 adimda bir sagi solu kesiyorum. durbun en yakin arkadasim oluyo. acaip gergin bi sekilde oynuyorum.

zombilerin cogalmasi da fena olmamis. heryere elini kolunu salliya salliya giremiyosun. smallville de loot topladim. yine daha seyrektiler, ordan safe zone a giderken kucuk bi yer var oraya ugriyim dedim az kalsin zombilere oluyodum. 2 zombiyi cekicledim, bi anda kendimi 5-6 zombinin arasinda buldum. zor kactim
Sosyal ağlarda paylaş

sadman said:

Fakkoo said:

Kürt Hacker

wtf?

Kurd yazdım pardon :D türkçesini yazınca öyle oldu asdfhahsd

RRa said:

"artık kimsenin gözyaşına bakmayacağım" ya ben ne çok duyuyorum bu cümleyi.

ben size dedim ilk baştan, gelin karanlık tarafa geçin diye.

haklısın abi. Spotteddan sonra soruyordum hep friendly diye Yes diyorlardı mecbur şimdi de sorucam ama öldürücem bu sefer muhahaha.Adamla konusuyorum üzerimde birşey yok bırak geçeyim diyorum tamam diyo Adamı görüyom embesil embesil etrafı kesiyor göremiyor beni. Dedim kırmızı ceketliyim bak vurma sıktı sonra kaçtım bende sob sob diye diye sdfhsd :D süper olm oyun yaa ahahha Tam haraslık oyun aslında. Bütün harasçıları doldurcan bi servera allah bak sen geyiğe :İD

Marty said:

ustumde silah falan yoksa acaip kafam rahat dolaniyorum.

silahim falan varsa acaip bi kafada oynuyorum tarifi yok. 3 adimda bir sagi solu kesiyorum. durbun en yakin arkadasim oluyo. acaip gergin bi sekilde oynuyorum.

zombilerin cogalmasi da fena olmamis. heryere elini kolunu salliya salliya giremiyosun. smallville de loot topladim. yine daha seyrektiler, ordan safe zone a giderken kucuk bi yer var oraya ugriyim dedim az kalsin zombilere oluyodum. 2 zombiyi cekicledim, bi anda kendimi 5-6 zombinin arasinda buldum. zor kactim

abi zombilerle elimde silah yada vuracak birşey yokken çok sıkıntı yaşıyorum ya istemiyorum ben silahsız çıkmayı. :D yeni karakter açıyom flashlight veriyo beleşe :D
Sosyal ağlarda paylaş

bnm ilk 2 char biri en kuzeydoguda, digeri de safe zone un kuzeybatisinda spawn oldular. cantalari fulleyip gittim safezona. simdi de veriyorum ellerine bi tufek, bi cekic, kafama nere eserse gidiyorum cantayi fulleyip geri geliyorum. daha dogrusu 1 kere yaptim daha.
3. char guneyde bi yerlerde cikmisti sanirim. bi ara eline bi tabanca verip onunla da kuzeye dogru cikicam yola.
Sosyal ağlarda paylaş

silahli birine silahsiz yakalanmak hic keyifli degil de ondan.

oyundaki en cok eglendigim an, haritanin tam ortalarinda tunelin guney batisinda mapde olmayan kucuk bi kasaba var orda olmustu. ben restauranttayim, 2 adam beni gormeden geldi kosa kosa, tezgahin arkasindan vurdum 2sini de keklik gibi. bi adam da karsidaki evdeymis acaip catisma olmustu saklana saklana catismistik orda 1 dk. silahsiz dolaniyo olsaydim caresizce olucektim.

yine oldum ama keyifli oldum sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...