Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

Devil's Pact guildimize yeni oyuncular aramaktayız. UYARI: DP bir PK(Katil) Guildidir.

- Bu dünya da en az 22 senedir, mümkünse daha uzun süredir yaşıyor olmak
- WarZ dünyasında en az 1 haftadır, mümkünse daha uzun süredir yaşıyor olmak
- En az 1 haftadır yaşanan WarZ dünyasında Main Karakter ile en az 10 can almış olabilmek, toplamdaki 5 char ile en az 30 can almış olabilmek (hilesiz, hurdasız tabi)
- Megabandit olabilmeyi kendine hedef edinmiş bir haydut olabilmek (hilesiz, hurdasız tabi)
- Loot görünce şifte basarak koştur koştur, saldırmayacak kadar global inventorysinde iteme sahip olmak (örnek: riflelarda m4 serileri/m16/AKM serileri toplamda 20 varsa, iyidir)
- Main karakteri ile en az 250, toplam karakterleri ile en az 1000 zombiyi, geldikleri yere gönderebilmiş olmak
- Derdi anlayabilecek, derdini anlatabilecek kadar dahi olsa bir ingilizceye vakıf olmak
- Uyumlu bir birey olmak. Takım oyunları esnasında, tek başına oynuyormuş gibi hareket etmeyen biri olmak
- WarZ dünyasında tek başına da, hayatta kalabilen biri olmak

Bu kriterleri arttırmak mümkün olmakla beraber, herşeyi de yazmıyorum ki az biraz insanlar guilde girmek istesinler. Böyle yapıyoruz, çünkü bu oyunda; bir kişinin hatası yüzünden on kişinin ölmesi var, bir kişinin şahsi oyunu yüzünden on kişinin tadının kaçması var, stratejik ve disiplinli hareket eden bir takım ile daha fazla eğlenmek var, böyle yapıyoruz çünkü kaybetmekten değil, kazanmaktan hoşlanıyoruz. Biz böyle oynuyoruz, umarım sizde böyle oynuyorsunuzdur ve bizimle birlikte oynamak istersiniz.

Yeni oyunculara ihtiyacımız var. Bu guildde Liderlik vasıfları yüksek, takım komutanlıkları yapabilecek kişilere de ihtiyaç var, askerlere de ihtiyaç var, 10 mermi ile 10 adam vurabilecek Sniperlara da ihtiyaç var. Bizim iyi oyuncu ihtiyacımız hiç bir zaman bitmeyecektir, yeter ki iyi oyuncular bizlerle birlikte oynamak istesinler.

Yukarıdaki kriterlere uymadığın halde guilde girmek isteme. İsteme çünkü yapamazsın. Biz sana birşey söylemesekte, sen kendine söylersin. Kendini rahatsız hissedersin. Bu guilde recruit ettiğimiz insanların yarısını daha sonra guildden atmak zorunda kalıyoruz. Ne bizi bu duruma düşür, ne de kendini. Bu kriterlere uyan birisiysen de, korkma, çekinme, belki eksik olduğun konular vardır ama biz senin yanında olacağız. Bu sayılar, bu rakamlar laf olsun diye verilmiyor, sen hilesiz, hurdasız bu rakamlara ulaştıysan, işler yolunda gidiyor demektir, doğru yoldasın demektir, gerisinide hep birlikte hallederiz.

Devil's Pact'i götürmek istediğimiz nokta, her üyemizin Megabandit olduğu, oynadığımız serverda insanların bizimle çatışmaya girmek için, toplanıp, toplanıp üstümüze akın ettiği bir ortamı tesis etmek. Kendimize hedef olarak koyduğumuz bu nokta, bir rüya, bir hayal, bir ütopya değil, gerçeğe çok yakın bir nokta.

Devil's Pact neler yapıyor? Kısaca bahsedelim.
Özellikle Wipe sonrasında bankaları daha hızlı doldurabilmek için bir mekan belirledik, şuanda üyelerimiz tüm karakterleri o bölgede. Orası farmlanıyor. Akşam saatlerinde ilk 10 serverda adam avlıyoruz, yine loot doldurma işlemi devam ediyor. Önümüzdeki hafta gibi her üyemizin 120+ tüfeğe sahip olduğunu, düşünmeye başladığımız da tekrardan şehirlere ineceğiz.

Arabaların gelmesini, dört gözle bekliyoruz. Guildin hedefi 3 tane Hummer sahibi olmak olacak. Ve hep aynı serverda takılacağız ondan sonra.

Araçların gelmesi ile birlikte, araçla dolaşanlara tuzak, ve hızlı bir şekilde mekana girip operasyon yapıp, geri çıkma aktiviteleri düzenlenecek. Ve tüm bunları belirli bir strateji ve disiplin çerçevesinde yürüteceğiz.

Guildimiz de kesinlikle, haksız kazanç sağlayanlara, hack yapanlara, insanları rahatsız edenlere, küfürlü konuşanlara, ölünce sinirlenenlere, bağırış, çağırışa kalkışanlara izin verilmez.

Biz sessiz, sakin, kendinden emin, abartılı tepkiler vermeyen, ölmeyi de, öldürmeyi de doğal karşılayan, belirli bir düzen içerisinde hareket etmeye çalışan oyuncularız, değilsekte olacağız, aramıza yeni katılan arkadaşlarda bu şekilde olacaklar, değillerse de olacaklar.

Recruit: www.facebook.com/devilspact
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

keşke dayz kopyası pk oyunu olmasaydı da şu adam gibi bi zombie survival yapsalarmış. öyle bir oyun çok zevkli olurdu aslında.
hatta project zomboid'i yapanlar bir fps multiplayer motoruna uyarlayabilsiler şahane olurdu.

öyle bişi olsaydı inan 30 papel değil 130 papel verirdim eminim pek çok kişide verirdi hani, ben halen farklı server lar açılabilceğini düşünüyorum yani talep olursa neden olmasın, zombie survive ağırlıklı serverlarda tek karakter olsun hesapta, server hope olmasın silah ve mermi rare olsun vede daha büyük harita olmalı tabiki.
Sosyal ağlarda paylaş

GreenPeace77 said:

hangi fps de hile yokki bunda da olmasın, 5 dolara satıyo adam cheat engine VersionX bilmem kaç diye.

da tamamen loota dayalı oyunda çekilmiyor

dün kaç gündür çantasını doldurdugum karakteri eleman bildiğin çıt evet tek çıt sesi tek mermi ile koşarken beni öldürdü.kaç gündür tertemiz dikkatli dikkatli günde 1 saat oynuyordum

ki adam beni görmesinin imkansız oldugu taraftan geldi.önümde 3 tane bina var.ne ateş etmişim ne zombi agro almışım

direk eliyle koymuş gibi geldi çıt.şimdi bu olay olmaya devam ettiği sürece tekrar tekrar oynasası gelmiyor insanın

ha işin en pis yanı da çantamda m4 pistol tactical knife olmasına ragmen adamın lootlamadan gitmesi.
Sosyal ağlarda paylaş

son 16 mermimle cengaverlik yapayim dedim 3 kişiye girişltim öldüm asdf ya işin kötüsü blue ridge e giderken oldu bu olayda lanet olsun ya zombi cıktı yanımda. cıkmasa yanımda 7 tane painkiller 6 antibiyotik pompalı ak4 9mm pistol yemek ve içecek vardı öf ya
tek amacım Safe zone a gitmekti :(

bir gömücü olaraktan 8 slotlu çanta (td)
Sosyal ağlarda paylaş

elini koymuş gibi bulur tabi o hacklerde hem map'te tüm oyuncular gösteriliyor hem de wallhack var zaten kutu içinde oyuncuları ampül gibi görüyor her yerden. tabi gidip hacke aylık 30$ vermek ayrı mallık. gerçi bu hackerlar lootladıkları silahları, modları vs. para karşılığı satıp, ticaretini yapıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...