Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

Norad Military Base kapalı olan tünelin oraya koşarken üstten biri ateş açtı içeriye kadar kaçabildim, girdim döndüm arkamı o sırada soldan biri çıktı koşa koşa o da girmeye çalışıyor içeri, vurdum ama son mermilerimi de bitirdim. O sırada üstteki adam da indi tabi aşağı sağ taraftan süzüyor. Ulan adamın lootu görüyorum, silah da var fakat arada taş blok olduğundan yetişemiyorum, silahlı olan adam sağ tarafımdan tam olarak loota a bakıyor, bana da gelemiyor haliyle saklandığım için.

10 dakika kadar oyalandık, aramızda 10 adım mesafe var. Ben lootu almaya çalışırken dağın üzerinden başka biri daha geldi aşağıda beni bekleyen adamı vurdu. Aldım ilk ölen adamın pistolünü biraz bekledim aşağıda lootu almaya gelince sonuncu adam da ölüp gitti.

Aldım lootu bastım logoutu.

Bu da başka bir anımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

marksman said:

oyunu yeni yükledim. öyle sinsi sinsi planlara girecek olaylar olmadı daha. birinci karakterle ak47 helmet ıvız zıvır buldum. ikinci karakterle blaser sniperinden medium pack felan buldum. biri sırtı dönük önümden gecti. biraz takip ettim ama vurmadım. sniperliyi safe zoneye bıraktım. gece vakti oynamak hosuma gitti. zombiden kaçarken atladım arabanın arkasına meğer uyuyan zombinin üzerine atlamisim, caddede ne kadar var hepsi pesime takıldı ama kosarak atlattım.uyumadan önce birini vurup da öyle cıkayım bari.

abi şu sniperları nerden buluyosunuz ya?
Sosyal ağlarda paylaş

blue rittle settlementin aşasında smalville mi ne vardı, orada buldum, yani hiç beklemiyordum, iki karakterim de oradaydı. diğeriyle ak 74m bulmustum aynı yerde ama mermisi 10 mu neydi, 3 kisi markette sıkıstırınca birini vurabildim mermi bitti, hammerle alıyodum digerini 3. arkadan vurdu. hemen snipere gecip beni vuranı vurdum, yani ulan buradan vurur mu acaba diye sıktım tek mermide öldü, server shootdown olmasa son elemanı da alcaktım. oyun güzel ama hackerle karsilasinca soguyo insan
Sosyal ağlarda paylaş

dün 5 kişi girdik, uzun uzun da oynadık ne güzel. yanımızdaki 2 kişinin de ilk oyunları sayılırdı, nasıl anlattıysak "mermileri dikkatli kullan olm harcama boş yere" diye artık, zombiler sardı etrafımızı; o iki eleman bi mermi bile harcamadan öldü zombilere kaderlerine boyun eğip. lootlayıp kaçtık hehe
Sosyal ağlarda paylaş

marksman said:

blue rittle settlementin aşasında smalville mi ne vardı, orada buldum, yani hiç beklemiyordum, iki karakterim de oradaydı. diğeriyle ak 74m bulmustum aynı yerde ama mermisi 10 mu neydi, 3 kisi markette sıkıstırınca birini vurabildim mermi bitti, hammerle alıyodum digerini 3. arkadan vurdu. hemen snipere gecip beni vuranı vurdum, yani ulan buradan vurur mu acaba diye sıktım tek mermide öldü, server shootdown olmasa son elemanı da alcaktım. oyun güzel ama hackerle karsilasinca soguyo insan

smallvillede tam olarak nerde tarif edebilcen mi? kampı kurayım orda :D
Sosyal ağlarda paylaş

giant mega corplar tamamen ticari eğlence yönü yüzeysel sanatsal yönü sığ kullan at oyunlar yapıp dünyanın parasını alırken bu adamların yapmaya çalıştıklarına 15 dolar idealdir.

mail at bence anlat izah et sizden kaynaklı bir sorundan dolayı guest sürem doldu azınıza mıçıyım de.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...