Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

valla ben hala tam oyun diyenlere şaşıyorum şu oyunun Dayz'den farkı yok hatta eksikleri var. adamlar kıytırık bir firmanın hiç duymadığınız War Inc. denen oyunu modlamışlar gibi. maskesiydi, rifleydı bütün item, textureları herşeyi hazır zaten ne farkı var dayzden? dayz'nin arcade versiyonu olmuş.

Dayz'de modder biraz geç anlaştı arma yılların serisidir sonuçta. oynayanda zaten Dayz'e hazırlık olsun diye oynuyor. bana dayz daha başarılı kodlanmış gibi geldi şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşla güneyden camp splinter'a doğru temkinli bir şekilde gidiyoruz, baya yaklaşınca proximity chatten "friendly?" yazdı birisi. cevap vermedim, arkadaşla direk yere yattık ve büyük dalları olan ağaçların altına süründük. daha sonra tekrar "are you friendly" yazılınca bir yerden dürbünle görmüştür diye "yes, i'm friendly" dedim belki arkadaşı görmemiştir 2 kişi olduğumuzu anlamasınlar diye. sonra bir kaç el ateş edildi ve karşı tarafın da 2 kişi olduğunu anladık yazılanlardan fakat onlara da başkası ateş etmiş. bunda hemfikir olduktan sonra "where are you? we are leaving" dediler, ben de "we are heading out too, cya" dedim ama biz hala ağaçların altında namlularımız camp splinter'a çevrili bekliyoruz. adamlardan biri "we are going south" dedi ve iyice hazırlandık. adamlar kampın güneyindeki kırık duvardan çıktılar ve bizim olduğumuz yönde ilerlemeye başladılar. yeterince yaklaştıklarında ateş açtık, benim şarjörüm yarımmış bitince panik olup öldüm, arkadaşım benim ateş ettiğim adamı kolaylıkla indirdi ve diğerini de taradı. bu sırada ben başka bir karakterle haritanın en güneyindeki safe zone'dan koştum geldim tam lootları aldım bu sefer en başta bu öldürdüğümüz iki adama ateş eden adam arkadaşımı vurdu. yaklaştığını görmemiştik ama o da beni görmedi. arkasından dolaşıp onu da taradım sonra arkadaşım da başka karakteriyle aynı safe zone'dan koşarak geliyodu ve camp splinter'ın güneyindeki köprüde bir adam gördü, öldürdüğümüz adamların başka karakteri olduğunu düşünüp hemen o tarafa doğru koştum fakat adamı ormanda kaybettim, hava baya kararmıştı. arkadaş yetişince onun düşürdüğü ve benim çantaya sığmayan lootları toplamaya başladı. yerde bi ton silah olduğu için o ormanda kaybettiğimiz adam almış olabilir diye etrafı kolaçan ediyodum ben ve adamın dümdüz camp splinter'a koştuğunu gördüm. zararsız görünüyodu ama riske atmamak için arkasından ateş ettim ve o da öldü. sonra safe zone'a geri koştuk :D
3 large backpack, bi ton assault rifle, pompalı, tabanca ve şarjörler çıktı. en son eşyaları global'e atarken 120 bandaj olduğunu görünce uğraşamadım 20'sini aldım bıraktım gerisini :P

edit: ultima online'dan beri bu kadar adrenalin salgılayıp elim ayağım titrememişti hiç bi oyunda :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece sniper değil bence çoğu silahin spawn rate düşmeli zaten alfa şuanda adamlar çoğu şeyi test ediyorlar normal yani beta bile değil.

Genel olarak düşük pop serverlarda ben öle abartı sniper felan raslamadım zaten öle çok silahı olan sağlam olanlar gidip high pop serverlada adam avlıolar.

Item bulmanın en kolay yolu sabah erken saatlerde girip gezmek tek mantıklı yolu yani camposta bir sniper var hatta bir çok şey var ama genelde military baselere gitmek lazım herhalde.

Valla bu adamalar oyunun fiyatını felan indiriolar çünkü ilk günlerde ki satış hızı durdu büyük ihtimal.

DayZ bence çok daha dolandırıcı çıktı bu konuda hem millet armas aldı dünya para verdi adamlar oyunu geliştirmeyi bıraktı.

70 kişilik serverlar felan çok fena olabilir ya ama tek nası olur kestiremedim zevklide olabilir bayabilirde.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
This weekend we're going to retire all early purchase options - i.e. you won't be able to purchase Survivor, Pioneer or Legend packages.

There'll be new purchase options for new users, but they will not provide early players recognition status (i.e. forum badges, character unlocks, etc.).

The reason we're doing this is simple - we want to make sure that people who supported us in the beginning will always standout from the crowd. We're modifying our Leaderboards UI to include your account badge - so naturally only people who bought the Survivor, Pioneer or Legend package will have that icon displayed there. New accounts will not have special badges.

We're going to give something special to our existing players as well. On wipe we'll give you $5 to $10 (depending on your package type) worth of GC (as well as resetting the GC that came with your pioneer or legend package), and we'll unlock all characters that are available in the game at launch.

We're discussing right now other ways to reward our early players. So - more good stuff will be coming your way at wipe/release.

Stay tuned.

boyle demisler, heralde wipedan sonra survivor, pioneer, legend kalkinca fiyat da normal haline gelir.

sniper ben de hic bulamadim. denemek istiyodum ama olmadi. wipedan once bu spawn ratelerle bulamadiysam sonra hic bulamam heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

BioHazarD said:

RRa said:

yok yok item res vakti gelmişte geçiyor...

nerden buluyosunuz bunları ya :D daha tek bir attachment veya sniper rifle bulabilmiş değilim. haritanın heryerini gezdim.

SpiderS_DangeR said:

weight 0.0 diyor, fatoş olmasın?

siz beni anlamıyorsunuz ki. 2 adam öldürdük diyorum birinden 47 tane desert eagle mag diğerinden de 17 mag m107 şarjör düşüyor, düpeci it bunlar, atsınlar şu wipei kurtulalım diyorum
Sosyal ağlarda paylaş

spawn rate zaten düşük, özelliklede sniper için. honey badge die bir silah var. spawn rate herhalde 0.00001 filandır. ama amcamlardan habire bu tüfek düşmeye başladı. neden? hıyarın biri buluyor 1 tane, sonra düplüyor 1000 tane. sniper içinde aynı şey geçerli. normalde sniperın az bulunabilmesini geç, mermisi zaten işkence. m107 mermisi hayatımda görmedim yerde ama bak dün adamdan 17 tane çıkıyor. yani sizin bu şikayetlerinizin tek sebebi var, o da düp. engelliyoruz, wipeda atıyoruz diyorlar, işe yararsa epey bir rahatladık demektir. normalde kimse öyle dağa çıkıpta 10 mermiyi bi adam vurmak için harcamaz, harcayamaz, insanın elindekinin kıymeti olursa eğer...
Sosyal ağlarda paylaş

banditte bir olay yok, ileride megabandit yada hero(mbnin tersi) olursan protection kazanacaksın. bandit olduğunda safezone arealara giremeyeceksin, global inventory ye ulaşmak için, kitli kamplar yada safe zone olmayan bandit kamplarına gitmen gerekecek

unoffical bir bilgi olarakta şunu vereyim. ileride skill sistemi gelecek. 1 zombi 10 exp point veriyor. muhtemelen bandit, megabanditlerde exp verecek. atıyorum; bandit 50, megabandit 150 exp mesela. iş böyle olunca bandit avcılarıda artacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

RRa said:

spawn rate zaten düşük, özelliklede sniper için. honey badge die bir silah var. spawn rate herhalde 0.00001 filandır. ama amcamlardan habire bu tüfek düşmeye başladı. neden? hıyarın biri buluyor 1 tane, sonra düplüyor 1000 tane. sniper içinde aynı şey geçerli. normalde sniperın az bulunabilmesini geç, mermisi zaten işkence. m107 mermisi hayatımda görmedim yerde ama bak dün adamdan 17 tane çıkıyor. yani sizin bu şikayetlerinizin tek sebebi var, o da düp. engelliyoruz, wipeda atıyoruz diyorlar, işe yararsa epey bir rahatladık demektir. normalde kimse öyle dağa çıkıpta 10 mermiyi bi adam vurmak için harcamaz, harcayamaz, insanın elindekinin kıymeti olursa eğer...

İnsanların hala şunu anlayamamış olup spawn ratelere laf etmeleri artık komik bile değil ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...