Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

Şuan oyunu oynamak çok saçma. Herkes hile yapıyor oyunda , inanın yanında gezdiğiniz arkadaşınız bile bişeyler kullanıyordur. Millet birbirini aramıyor zaten pek oyunda , duvar engel teşkil etmediği için.

Özellikle hack programları public forumlarda paylaşılıyor. Herkes kolayca bulup , kullanıyor.

Evet , oyun henüz alpha aşamasında ama çok erken bulaştı bu işlere. Release olunca pek temiz kalabileceğini sanmıyorum. Kaldı ki o zaman daha fazla rağbet görecek şimdikinden.
Sosyal ağlarda paylaş

Hile yapan var ama çok korkunç derecede azaldı, sadece her öldürene hacker diye ağlayanlar kaldı. Az önce bizim başımıza geldi yani üst üste 3 kişi barzo gibi bi yere girdiler, arkadaş indirdi hacker diye ağlandı anında. Duvarlar engel teşkil etmiyor derken ne demek istediğini anlamadım. Ama oyunda hile yaptığı söylenen 20 kişiden belki 2 tanesi hile yapıyordur hala. Ben mesela baya günlerdir hile yapan birine ölmedim, ki baya oynuyorum. Ses dinleyen, güzel pusan, sabreden adam öldürünce hacker diyen bir topluluğa döndü iyice oyun ve gerçekten çok sinir bozucu bir durum.
Sosyal ağlarda paylaş

bende hiç rast gelmedim.

gerçi genelde çatışmalardan uzak duruyorum hiç öyle büyük bi çatışmaya girmedim hep aralarda kıytı köşe yerlerde geziyorum ancak hiç öyle göremediğim yada saçma sapan yerlerden vuran adama rast gelmedim.

ancak dupe ci çok var diyorlar onu bilemem.denemedim ama pekte zora benzemiyor dupe yapmak
Sosyal ağlarda paylaş

ben biliyorsundur diye izah etmek istemedim, beni yanlış anlama diye ama edeyim madem

quick join'in mantığı eu1den başlıyor, hangisi müsaitse ona koyuyor. o yüzden ilk 3 en kalabalık, ilk 10 sa en sakat serverlar. Sen eu3 e baktığında orada 38 kişi oynuyor zannediyorsun ama aslında öyle değil. O anda eu3 de 5 6 kişi ölmüş oluyor, yeni girenler filan oluyor aslında serverda oynayan oyuncu sayısı 50'yi geçebiliyor, bu yüzden nereye gitsen adama denk geliyorsun. Devamlı ölenler ve tekrar girenler olarak bir rotasyon var yani.

işin bir başka boyutuda, hack kullanan ezikler hep bu serverlara giriyorlar, çünkü adam diyor zaten açıcam hacki riske girecem, girmişken epey bir can yakayım

işin son boyutuda, sniperlar. bu adamlar pusuda bekle bekle sıkılıyorlar, kalabalık serverlara giriyorlar ki, canları sıkılmasın
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu denemek isteyen ve guest key bulamadığı için deneyemeyen yada parası olmadığı için oyunu alamayanlar oyunu emuda private serverlarda oynayabilirler.

setup: http://warz.emulatornexus.com/forums/showthread.php?10-Win7-HowTo-Configurating-and-playing

web: http://warz.emulatornexus.com/forums/forum.php?s=093950e2976e1425b12c37b78bfd0b7e
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...