Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

Oce4n said:

ya şu ayak ses olayını iyileştirsinler hakkaten. dışardan mı geliyo yukardan mı aşağıdan mı nereden geldiği belli değil sesin. geril geril gerilmekten kalpten gidicem bi günü.
tam pusmuşum üst katta adamlar var bekliyorum bi arkama bakayım dedim 2 kişi birden çıktı elim ayağım dolandı havaya filan ateş etmeye başladım dsaffsad.

ah ahaha oda birşeymi biz kulede pusuyuz durmadan bir ayak sesleri ama kimse gelmiyor ya dedim bu adam yarıya kadar cıkıpda gerimi iniyor neden gelmiyor yanımdaki, o senin ayak seslerin dedi . meğerse heyecandan yerimde duramıyormuşum :P ya bir oyun bu kadar insanı manyak yapar.
Sosyal ağlarda paylaş

herhangi başka loot gibi düşüyor o da
bir ara clearview merkezi TAMAMEN kapatmıştı dupecunun biri. diner dışındaki bütün önemli binaların etrafı çevirili asdf. içerisi arena misali giren canlı çıkamıyor ahah

ses çıkarmadan yürümek istiyorsanız Z ile yatarken ctrl ile ilerleyin karınca hızında
Sosyal ağlarda paylaş

bi tane silah bulabildim sonunda, onda da 9 kurşunum kaldı. abi zombilerden çok playerlardan korkuyorum ben. en tenha serverı seçiyorum dsfds.

1 civilian bile öldürsek direk bandit mi oluyoruz? daha vurmadım başka playerı. görünce direk götün götün kaçıyorum : D tek başına çok zor oynanır bu oyun abi, bi grup kurmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

bi tane silah bulabildim sonunda, onda da 9 kurşunum kaldı. abi zombilerden çok playerlardan korkuyorum ben. en tenha serverı seçiyorum dsfds.

1 civilian bile öldürsek direk bandit mi oluyoruz? daha vurmadım başka playerı. görünce direk götün götün kaçıyorum : D tek başına çok zor oynanır bu oyun abi, bi grup kurmak lazım.

Bende 8 civilian kill var, hala neutral görünüyorum. Birde prime time'da tenha server diye birşey yok maalesef, mesela bi serverda 12 kişi var, sen o servera girmeye çalışırken 35 kişiye çıkıyor zaten. O yüzden en güzeli 22-23 falan seçmek, ne artıyor ne azalıyor bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...