Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

Loota koşmamak oyunun en önemli kurallarından biri, hatta bırak lootu yat etrafına başka bir keriz koşunca onu da al. 1 kişi öldürüp bekledim geçen gün 3 keriz daha geldi, 2 keriz 3. kerizi öldürdü ben 2 kerizi öldürdüm 4 kişilik lootla alt f4 çektim deli itemlar vardı diye. Ertesi gün girdik Cons ile, önünde oyuna girdim panikledi ateş edip beni öldürdü. Hayat acımasız.
Sosyal ağlarda paylaş

GreenPeace77 said:

arkadaşlar toplantı yapıldımı akşam mesaideydim giremedim neler konuşuldu naptınız ? :)

Genel olarak eksiklerimiz ve release da yapacaklarımız hakkında konuştuk.

Devil's Pact'in WarZ deki gelecek planları hakkında şunu söyleyebilirim, biz bir serverı kapatmak istiyoruz. Muhtemelen EU155 olabilir ismi aklımızda kolay kalıyor diye. Biz bir serverı kapatınca ilk başta casual oynayan ve tek takılan adamlar bir süre girmeye devam edeceklerdir, yada hoplayıp, zıplayanlar. Ama bir süre sonra onlar girmeyi kesecek, eğer tahmin ettiğimiz gibi gelişirse, sonrasında clanlar girmeye başlayacaklar bizimle massive pvp yapmak için. Düşmanlarımızda girebilir, sadece eğlenmeye de girebilirler. Girsinlerde zaten, çünkü o hem daha zevkli, hemde daha karlı(loot olarak). Stratejiler çarpışsın.

Ben, bizim diğer üyelerimiz, zaten WarZ'yi herkes nasıl oynuyorsa oynuyoruz, ama bu yukarıda dediğim her kula nasip olmayacak bir aksiyon oluyor. Zaman, zaman offical forumdan diğer clanlarıda gelin kapışalım şeklinde de çağırabiliriz.

Bir guild bunlara kalkışıyorsa da ya ekibini iyi kuracak, stratejisini iyi oturtacak yada rezil olacak. Bu işin sonu başka türlü bitmez. Şuana kadar guildin kurduğu organize pusulara ben 10 üzerinden 8 veririm ama bizimde var eksiklerimiz. Düşman herzaman pusuya gelmiyor, bazende biz pusuya gideceğiz, bu konuda da ciddi tecrübe ve organizasyon eksikliklerimiz var. Release a kadar bunların giderilmesine uğraşacağız.

Son olarak, değişik saat dilimlerinde oynayan oyunculardan recruit yapmamız gerekiyor. Gündüz uyuyup, gece oynayandan tutunda, kanada da yaşayan türk oyuncuya kadar biraraya getireceğiz, her saat diliminde en az 15 devil's pactli serverda olursa, o zaman birşeyler başlayacak, ama tabi bunu yaparkende öncelikli hedefimiz kalabalık değil, iyi bir takım kurmak, buda kolay olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Loota koşmamak oyunun en önemli kurallarından biri, hatta bırak lootu yat etrafına başka bir keriz koşunca onu da al. 1 kişi öldürüp bekledim geçen gün 3 keriz daha geldi, 2 keriz 3. kerizi öldürdü ben 2 kerizi öldürdüm 4 kişilik lootla alt f4 çektim deli itemlar vardı diye. Ertesi gün girdik Cons ile, önünde oyuna girdim panikledi ateş edip beni öldürdü. Hayat acımasız.

loot kaybolur paniğiyle koştuydum bi kere öyle. yedim kafama sora. halbusü 40 dakka falan duruyomuş o loot orda ne gereği vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Öyle çok kalabalık gruplar ÇOOOOOOK iyi koordine olmadıkları zaman ya birbirlerini ördek gibi vuruyorlar ya da "abi karşıma çıkan sen misin" diye sorup ölüyorlar o yüzden iyi koordine olmamış grubu 2 kişilik koordinasyonu iyi bir takım çok rahat bitirebiliyor.

2 kişi hiç saldırdınız mı 10 kişilik bir gruba, ben hiç rastlamadım öyle bir gruba oyunda
Sosyal ağlarda paylaş

biz 14 kişi, 1 de sonradan katıldı 15 kişi camposu bastık, kimse kimseyi vurmadı, bir kişi pencereden düşüp öldü o kadar :)

birde şu konuda ayrılıyoruz galiba 14 kişi beraber oynamak, bir yeri basmak demek 14 kişi yan yana duracak anlamına gelmiyor

onun organizasyonu bir şekilde yapılıyor, ha bizde hiç mi kimse bir birini şimdiye kadar vurmadı, ooo çok vurdu ama biz geçen gün 2 kişiyiz birbirimizi vurduk arkadaşla :) yani oyunda friendly fire açıksa, bu işte bu da var

10 kişi dolaşan yada hareket eden bizden başka bir grupla şimdiye kadar hiç karşılaşmadık, istedim ama görmedik yani

2 kişi 10 kişiyi vururmuya gelince, belli olmaz elbet vurabilir, 3 kişiye 8 9 kişiyken öldüğümüz oldu daha önce ama bir yada iki kereydi, sen 1 kişiyken nasıl 3 kişiyi vurduğun oluyorsa, 3 kişiykende 9 kişiyi vurmanda bence anormal değil, ama biz bir yere 10 kişi pusu atmışsak, ordan 3 kişilik bir grubun sağ çıkması, istatistiklere göre mucize, her akşam yapıyoruz, oyunun ilk haftasından beri
Sosyal ağlarda paylaş

Biz iki kisi hklasik 50 adim mesafe ile dolaniyoruz echo ve star kelimeleri ile kim oldugumuzu anliyoruz ama oyle harbi 7 10 kisilik gruplarda bence cok dost atesi olur okurda gercek dost atesimi o hic bilinmez ya nasil kiyiyorsunuz o durbunlu tufege ben kasadan cikartmaya korkuyorum zatem mermi mi dert olmekmi onuda tam cozemedim
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...