Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

Vaay Hasan abi de katildi aramiza saygilar...
Ben 16 ekim ciktigi gunden beri oynuyordum 18 ekimde yarattigim karakter dun sehirde sessizde loot toplamaya calisirken kedimin mousea ziplamasi ve tufenk sesinin sehirde yankilanmasi ile son buldu :D Zombiler zibil gibi geldi kacarken mecbur acak alana yonelmistim o esnada zimbaladilar. 20gunluk survival hikayem bitmis oldu Winchester karakterim ile :(
Sosyal ağlarda paylaş

dün 4 kişi süper looting yaptık. 4 saat boyunca inanılmaz loot topladım. global inventory mi doldurdum yalnız food ile ilgil büyük problemim var silah bulunuyor food bulunmuyor arkadaş. ammo mammo hepsi var food yok. ne olacak bilmiyorum. ayrıca 2 tane bandit öldürdük. hayır enteresan olan adam 2 kişi olduğumuzu görüyor ona rağmen ateş edip saldırıyor. öldürünce de 2v1.... yazıyor. olm sen saldırdın biz mi ateş ettik sana...
Sosyal ağlarda paylaş

şeyi sorcam.bi video izledimde

adamlar koca koca binaların olduğu bi şehirde gündüz geziolardı.hiç zombi yok.gece mi cıkıo zombiler

random noktalara horde baskını oluyor mu mesela.

bide o koca binaların içine girilmiyor.kötü değil mi o.hayvan gibi gökdelen.gidip bina girişinden loot alıyorsun.binalar komple kullanılsa daha iyi olmaz mıymış
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

şeyi sorcam.bi video izledimde

adamlar koca koca binaların olduğu bi şehirde gündüz geziolardı.hiç zombi yok.gece mi cıkıo zombiler

random noktalara horde baskını oluyor mu mesela.

bide o koca binaların içine girilmiyor.kötü değil mi o.hayvan gibi gökdelen.gidip bina girişinden loot alıyorsun.binalar komple kullanılsa daha iyi olmaz mıymış

o bina muhabbeti yeni eklendi etrafa pek zombi koymamışlardı sonradan geliyor bazı şeyler zombiler random btw.
Sosyal ağlarda paylaş

20 dkdir kosuyorum ne zombie, ne player, ne item, ne settlement :(

hahah bu arada ilk hikayem. safe zonedan cikiyoruz benim gibi bir newb var oyuna ilk defa girmis ne yapiyoruz ediyoruz fln diye konusuyoduk, benden onde cikmis bu. elinde flashlight gece ortasinda deniz feneri gibi dolasiyor, arkasindan 2 tane karanlik adamin adim adim yaklastigini gordum, coktum yere izledim, birden isik yok oldu hahahahah

offf... ilk defa bir ev gordum tepeden surune surune iniyordum tengir mengir yuvarlandi karakter ve oldu :I
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...