Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ramazan ayını protesto etmek için domuz eti pişirip bira içen gencin videosu

antiban

Öne çıkan mesajlar

tartisma cok uzar gider ama, hangi topluma gidersen git ister musluman olsun, ister ateist, ister baska bisey, orta cagdaki hristiyanlik bile..

illaki tanrilar/seytanlar/budalar istedi diye birileri kurban edilir.

bu o toplumun x,y,z dininden oldugu icin degil, cahilliginden kaynaklanir.

feodal cagdaki avrupada hristiyandi ama cahildi,
reformlardan sonraki avrupada hristiyan ama modern adamlar.

yani olayin dinden cok egitimle alakasi var.

kaldiki matematik alanindaki bir cok temel bilgilerde musluman kavimlerden ve toplumlardan gelmistir, ama o zamanki toplumlardada elbette insan kesen, bicen gruplar vardir.

son soz: cahillik ve egitim.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Domuz eti epey güzel bu arada, özellikle yağ+yumurta+tava+jambon formatında. Hardcore müslüm babacı olmayanlara tavsiye ederim.

şu vidyoda öyle güzel gözüktü ki gözüme. izmirde derhal bulmak istiyorum şu bacon denen muhabbeti, ya da öyle mi adlandırılıyor bilmiyorum bile. ama yemeliyim lan resmen izleyince karnım guruldadı
Sosyal ağlarda paylaş

butun domuz eti guzel veya kotu diye genellenmemeli bu arada da,

bende domuz eti severim, ama cok iyisini arayip bulmak lazim, mesela elemanin yedigi hem yagli, hemde deli gibi yag koyuyo adam :D

onu fleto bicagi ile bir kere daha ayirmali ondan sonra yagsiz sekilde izgarada yapmali ki tadi olsun :D

aslinda lezzetli bisey dedigim gibi de, kokusuna genelde tahammul edilemiyor. onunda cozumu iyi arastirmaktan geciyor, ozellikle dogu avrupa mutfagini veya kuzey avrupa mutfagini bu konuda tavsiye ederim, kesinlikle amerika da falan yemeyin eheheh
Sosyal ağlarda paylaş

sakın adama kimse "gaylik de hoş karşılanmıyor" demesin.. sonucundan korkarım

tarafları keskinleştirmekten ve protesto ettiğini söylediği adamların sayılarını arttırmaktan başka bir işe yaramayacak saçma bişi olmuş.

özetle bu çalışmadan insanın ateist olması ile sebep-sonuç arasındaki ilişkiyi görecek kadar zeki olması arasında bir ilişki olmadığı sonucunu çıkartabiliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

bir de domuz inanılmaz kârlı bir hayvan.6 ayda büyüyor.tüylerinden tırnaklarına kadar sanayide kullanılıyor.o yüzden ucuz.
mesela birde islamda eğer zorunda kalırsan ye diyor sdasdasd.
yahudilerde yiyemiyor mesela.hatta çok koyu katolikler stigmatacılarda yemiyor.
AMA BEN YERİM FARETMEX
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...