Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tren, rehine beyin fırtınası

autoshape

Öne çıkan mesajlar

şimdi arkadaşımla red dead redeption oynarken konuşmaya başladık ve gereksizce aklımıza takıldı. bu tren rayına insan bağlama hadidesinde trenin raydan çıkması gerekmiyor mu? ben böyle düşünüyorum o da şunu söylüyor aynı yeşilde tren rayına taş koyar çocuklar bu taşlar sağa sola fırlamıyor. fırlıyor mu? ya da treni raydan çıkarmıyor olduğu yerde tuz buz oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Babamın makinist arkadaşı vardı, onla beraber bir kaç kez banliyöde kokpitte(neyse artık sdf) gittik de; o trenlerin önüne neler atılıyor, atlıyor aklınız durur sdfghj

Bir keresinde Sirkeci'den tren kalkarken, tipin teki duvardan atlayıp, kalkan trenin önünden geçip, istasyona çıkıp, ordan da trene atlamaya niyetlendi.

Sonra salağın ayağı raylara takıldı, aynen bu rehin örneğindeki gibi 2.80 kaldı öyle trenin önünde kaldı ama can havliyle kendini istasyonla rayların arasındaki 20 30cm'lik kısma yapıştırdı, sonra istasyon, ray ve trenin altının yaptığı üçgen boşlukta hayatta kaldı.

İşin komik kısmı, herif biz üzerinden trenle geçtikten sonra kalktı hiç bir şey yokmuş gibi istasyona tırmandı.

Ben olsam herhalde 1 hafta o arada yatardım öyle asdfghj
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...