Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

üniversite seçimi

SNA1L

Öne çıkan mesajlar

Seele said:

master felan yapip kazandigimin üc dört katini kazanmak istiyorum. okul/is onun icin yapiyorum benim icin okumak kolay olacak cogu seyi bildigim icin. insallah yarida birakmam.

Abi master yapıp kazandığını 3-4le çarpabilyorsan ve yarıda bırakırsan, kafana N den başka şeylerde düşsün emi :>
Sosyal ağlarda paylaş

Sen her yere başvur. Başvurduğun her yer burs verecek diye bir şey yok sonuçta.

Şey olaylarına da dikkat et. Bazı özel okullar başarı bursu verir. Ortalaman düşerse de geri alır. Ya da sene uzatırsan sahip olduğun burslar düşer. Hocaların bir kısmı bu olayı abuse edebiliyor. 3-4 farklı arkadaşım değişik okullarda bu nedenlerle büyük sorunlar yaşadı.
Sosyal ağlarda paylaş

ösym'den aldigin burs 7yil boyunca kesilmiyor diye biliyorum emin degilim..buyuk ihtimal msgsu ilk tercihim olucak ztn..ama disardan burs almam lazim dernek vakif fln hangisine basvurulur napilir bilmiyorum burdanda bisey cikmadi böyle egitimli okullu fln forumlarda takiliyim biraz:)
Sosyal ağlarda paylaş

bence böyle alet edevat laboratuvar vs. gerektiren şeyler devlet üniversitelerinde yetersiz kalıyor hele sinema tv. bir kaç kişiden duydum devlet üniversitesinde okuyan adamların eline kamera değmemiş o yüzden ben özelden yanayım özel olarakta bahçeşehir derim kampüsü yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...